Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı Driver (Resimli Anlatımla) İndir

Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı Driver

Samsung marka ML-6510 yazıcı kullanıcıları için driver dosyası ve kurulum resimli olarak sayfada bulabilirsiniz.

Driver kurulumunu anlatmadan önce bu driver tüm Samsung ML-6510 (ML-551* ve ML-651*) serileri için aynıdır. Driver tanıtma ve kurulum ML-6510 için ve ML-551* ve ML-651*serileri için geçerlidir.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını uyumlu olup olmadığını alt tarafta işletim sistemi kısımından kontrol ediniz, tamamen indiriniz, indirmeye yarıda kesmeyiniz, durdurmayınız, driver indirmesi tamamamlana kadar sayfayı kapatmayınız. İşletim sistemi uyumlu olması ve driver tam olarak inmesi zorunludur.

Driver dosyasını çalıştırmaya onay vereniz ve resim 1 için verilen görüntüde driverı kurması için driver kurulumuna “Yükle” ve “Tamam” butonlarını kullanarak başlatınız. Bu işlemde bilgisayarınıza driver kurulumu için gerekli olan dosyaları atarak kurulum ekranına geçecektir.

Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı Yazıcı Kurulumu Resim 1

Ana kurulum ekranında (resim 2) kuruluma devam ederek ilerleyiniz.

Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı Yazıcı Kurulumu 2

Bundan sonraki kurulum aşamasında (resim 3) size bağlantınızı nasıl yaptığınızı soracaktır. Bağlantı seçimini seçerek kuruluma devam ediniz. USB ile bağlayanlar USB, ağ üzerinde veya uzaktan bağlayanlar ise ağ, kablosuz seçimini yapmaları gerekir.

Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı Yazıcı Kurulumu 3

Bağlantı seçiminizden sonra çıkan listede yazınızı seçerek kurulumu yapmanız yeteli olacaktır. Yazıcı seçimi listede gözükmezse bağlantılarını kontrol ederek geri gidiniz, bağlantıları doğru ise yine yazıcı seçim ekranına gelerek yazıcınızı listeden seçiniz, kurulumu yaparak kurulumu bitiriniz.

Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.8 MB
Driver Dosya Adı: ML-551x_651x_Series_WIN_PCL_V3.13.12.02.45_CDV1.55.exe
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-6510 Lazer Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.