Samsung ML-6512 Lazer Yazıcı Driver (Resimli Anlatım İle) İndir

Samsung ML-6512 Lazer Yazıcı Driver

Samsung marka ML-6512 model yazıcı kullanıcıları için driver dosyası ve driverı nasıl kuracaklarına ait resimli kurulum bilgisidir.

Driver Kurulumu (Resimlim Anlatım): Driver dosyasını indirmeden önce sayfa içerisinde driver dosyasının sizin işletim sisteminiz ile uyumlu olduğunu sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemleri karşında kontrol ediniz. Driver dosyası sizde bulunan işletim sistemine uyumlu ise indiriniz. İndirme sırasında durdurmayınız, sayfayı kapatmayınız, drive dosyasını tamamen inmesini bekleyiniz.

Driverı indirerek kurmaya başlattığınızda driver dosyasını yüklemeniz için çıkan kurulum ekranında “Yükle” seçili olacak şekilde “Tamam” butonuna tıklayınız ve kurulum aşamasın gelmesini bekleyiniz.

Samsung ML-6512 Lazer Yazıcı Driver Kurulumu Yükle ve Çıkar Ekranı

Kurulum aşamalarını inceleyerek kabul etmeli ve kuruluma devam etmelisiniz. Bu aşamadan sonra yazıcı bağlantınızı sizden seçmenizi isteyecektir. Hangi tür bağlantıyı kullanacaksanız seçerek kuruluma devam ediniz ve yazıcının açık olduğuna emin olunuz.

Samsung ML-6512 Lazer Yazıcı Driver Kurulum Yazıcı Bağlantısını Seçme

Bağlantı seçiminizden sonra bilgisayarınıza takılı olan yazıcı modelinizi listelemenizi sizden isteyerek seçimden sonra günceller, kurulum bilgisayarınızda yapılacaktır. Yazıcınız için driver kurulumu bu şekilde bitirdiniz. Yazıcınızın tüm özelliklerini artık kullanabilirsiniz.

Samsung ML-6512 Lazer Yazıcı Driver Bilgisayara Yüklemesi

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 28.3 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ML-6512 Lazer Yazıcı Driver (Resimli Anlatım İle) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.