Samsung NP-Q310I Dizüstü Bilgisayar Lan Driver İndir

Samsung NP-Q310I Dizüstü Bilgisayar Lan Driver

Samsung NP-Q310I dizüstü bilgisayar kullanıcıları için lan driver.

Driver Kurulumu: Driver sıkıştırılmış olarak indireceksiniz. Sıkıştırmayı açınız. Açtığınızda klasör içerisine girerek setuplama yapınız hiç bir ayarı değiştirmeden ilerleyin ve sonlandırın.

Bu driver Samsung NP-Q310I dizüstü bilgisayarda işlem yaparken kullanmalısınız. Tabiki anlıyoruz zaten internet yok nasıl yapacağız ?

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

Bu driverı siz internet olan bir yerden indirin boyutu çok düşük disket veya usb belleğe alın ve daha sonra dizüstünüzde kurun.

İşletim Sistemi: Windows XP

Boyut: 221 Kb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung NP-Q310I Dizüstü Bilgisayar Lan Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.