Samsung NP-Q310I Dizüstü Play Kamera Driver İndir

Samsung NP-Q310I Dizüstü Play Kamera Driver

Samsung NP-Q310I Dizüstü kullanıcıları için bilgisayar üzerinde kamerayı tanıtmaları için gerekli olan driver.

Bu web cam driver sadece Samsung NP-Q310I dizüstü bilgisayar için kullanılaktadır.

Driver Kurulumu: Driver doğru bir şekilde indiriniz. İndirme işleminden hemen sonra Samsung NP-Q310I cihazınızda çalıştırınız. Bu cihazda driver çalıştırmalısınız çünkü kamera cihaz üzerindedir. Çalıştırma işleminde kurulum ekranı gelecektir. Hiç bir şey yapmayın kurulum kendisi hiç onay almadan sonlandırmanızı isteyecektir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows Vista

Boyut: 12.8 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: İngilizce

Samsung NP-Q310I Dizüstü Play Kamera Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.