Samsung ProXpress SL-C4060FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı Driver İndir

Samsung ProXpress SL-C4060FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı Driver

Samsung marka SL-C4060FX model yazıcı kullanıcıları için driver dosyasını ve driver kurulumu resimli olarak sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını site içerisinde bilgisayarınıza indiriniz. Tek exe dosyasını indireceksiniz. Kuruluma başlamadan önce yazıcınızı taktığına emin olun ve alt tarafta uyumlu olarak işletim sistemini kontrol ediniz. Bu kurulum için gerekli olan exe dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Bağlantıları düzgün yaptığınızı muhakkak kontrol ediniz. USB ile bağlantı yapanlar bilgisayar ile yazıcı arasında bulunan USB kablosunu doğru bir şekilde taktığını, Ağ ile bağlantı yapanlar ağ ayarlarının doğru bir şekilde çalıştığını, kablosuz ile bağlantı yapanlar ise hem yazıcı hem de bilgisayar kablosuz seçeneğinin aktif olduğunu kontrol etmeleri driver kurulumu için gereklidir.

Samsung ProXpress SL-C4060FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı Driver Kurulumu Yükleme

Driver dosyasını bilgisayarınızda çalıştırığınız da üst resim de gözüktüğü şekilde “Yükle” ve “Çıkar” seçimleri gelecektir. Yükle seçimini aktif olarak bırakarak driver kurulumuna devam ediniz.

Daha sonra ki önünüze gelen kurulum ekranında yazıcı kurulumu sizden seçmenizi isteyetir. Siz yazıcınızı yeni kuracağız için “Yeni Yazıcı” seçimini seçerek devam ediniz.

Samsung ProXpress SL-C4060FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı Driver Yazıcı Kurulum Seçimi

Diğer kurulum ekranında ise size hangi şekilde bağlamak istediğinizi soracaktır. Yazıcınızı kontrol ederek USB ile bağladıysanız USB seçimini, ağ yazıcı ise ağ seçimini uzak bağlantı ile kurmak istiyorsanız yine aynı yerde kablosuz seçimini seçerek kuruluma devam ediniz. Bu seçimden sonra yazıcınızı doğru bir şekilde bağlantı yaptıysanız listede görünecek ve listede yer alan yazıcınızı seçerek kurulumu tamamlayabileceksiniz.

Samsung ProXpress SL-C4060FX

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 24.6 MB
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung ProXpress SL-C4060FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.