Samsung SCX-3405FW Yazıcı Driver İndir

Samsung SCX-3405FW Yazıcı Driver

Samsung SCX-3405FW Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup olmadığını kontrol ediniz bu işlemlerden sonra kurulum için indirmiş olduğunuz dosyaları çalıştırarak kurulumu yapınız.

Driver kurma sırasında işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını hemen alta kontrol ediniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Samsung SCX-3405FW Yazıcı

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz sorusunu detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Boyut: 25.3 Mb.
Driver Dosya Adı: SCX-3400_Series_WIN_Printer_V3.13.12.02.36.zip
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung SCX-3405FW Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

17 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. ali

  merhaba kolay gelsin scx3405f yazıcımın kurulumunu Driverler üzerinden yaptım. Yazıcı fotokopi çalışıyor ama tarama yapmıyor yardımcı olur musunuz

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ali Bey,

   Tarayıcı için driver ayrı kurmanız gerekmektedir. Yazıcının fotokopisi kullanmak için driver gerekli değil fotokopiyi driver kurmadan da kendi özelliğinden olduğundan çekebilirsiniz. Ama tarama yapmak için driverı kurmalısınız. Sitede “Samsung SCX-3405FW Tarayıcı Driver İndir” sayfasına giderek driverı kurmanızda tarama işlemi de yapabilirsiniz.

   Sorun devam ederse lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. yusuf

  indirdim ancak nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yusuf Bey,

   Kurulum için yapmanız gereken basit, sayfa içerisinde bulunan driver dosyasını bilgisayarınıza indiriniz. İndirme işlemi bittiğinde yazıcıyı bilgisayarınıza takınız ve kurulumu başlatarak sistem yönergelerini takip edecek şekilde kuruluma devam ediniz. Kurulum sonunda otomatik olarak yazıcınızı bağladıysanız yazıcınız çalışacaktır.

   Bu driver kurulumlu bir şekilde olduğundan zorlanmayacaksanız. Manüel olarak yapabileceğiniz bir işlem yok! Yine de kurmazsanız nerede yapamadığınız veya neden yapamadığınız yazarsanız size yardımcı olabiliriz.

 3. SU

  Merhabalar, Yazıcı usb kablosu ile bilgisayarıma bağlanmadan, network kablosu ile yazıcıyı ağa bağlayıp kablosuz olarak yazıcıdan çıktı alabilir miyim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Su,

   Samsung SCX-3405FW network kablosu ile bağlamanıza gerek yoktur. Ana bilgisayar yani yazıcı hangi bilgisayarda kurulu ise o bilgisayarı yazıcıyı paylaşıma açmalı ve çıktı almak istediğiniz bilgisayardan da ağ yazıcısı eklemeniz gerekecektir.

   Sorunuzu bir de şu şekilde anladık sizin bilgisayarınızda bulunan network kablosunu yazıcıya taksam çıktı alabilir miyim?

   Eğer sorunuz bu şekilde ise alamazsınız. Nedeni ise sizin bilgisayarda eğer yazıcı tanıtılmadı ise tanıtmadığınız müddetçe çıktı alamazsınız! Bu işlem kablosuz yani Wifi işlemi içinde geçerlidir. Sorunuz kısa soru içerisinde birden fazla (Wifi bağlantısı, ağ bağlantısı, çıktı almak istediğiniz bilgisayar da yazıcı tanıtmış mı tanıtılmamış mı? Birden fazla yazılmamış işlem) soru var. Bu cevabın yeterli olacağını düşünüyoruz. Yine de bizim yanlış anladığımızı düşünür veya anlamadığınız bir yer olursa tekrar sorabilirsiniz. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 4. Kemal

  Çok teşekkür ederim cd yi kaybetmiştim çok işime yaradı &lt,3

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kemal Bey,

   İstediğiniz zaman tekrar gelerek driver indirmenizi yapabilirsiniz. Site içerisinde tüm driver dosyaları sürekli olarak güncellenerek en güncel driverları sizlere sunmaya çalışıyoruz.

 5. timurhan

  İyi günler yazıcı ekleyeceğim yazıcım scx-3405fw samsunğ marka cd yok usb kablosu ile deniyorum olmuyor elle yüklemede bu markayı bilgisayarım da göremiyorum yükleme yaptım bilgisayarımda ama yine de yazıcı ekleme listesinde yok ne yapabilirim teşekkür edrim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Timurhan Bey, burada bulunan driver cd içeriği ile aynıdır. Cd içeriğinde olan driver dosyasını buradan indirirsiniz. Anlattığınıza göre yazıcı bağlantılarınızda sorun var. Driver kurma işleminden kurulum sırasında dediğiniz gibi listede yazcınızı gösterir ve yazıcı modelini seçtiğinizde driver dosyasını yükleyecektir. Siz listede bağlantı sorunuz olduğu için göremiyorsunuz driver dosyasını yüklemiş olsanız dahi yazıcı ile bağlantı kuramacağı için çalışmayacaktır.

   Size tavsiyemiz usb girişinizi ve yazıcı usb kablonuzun çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz olacaktır. Bilgisayar usb girişlerinde farklı usb girişlerini takarak deneyin yine de çalışmıyorsa yazıcı usb kablonuzu değiştirerek deneyiniz.

  2. Hasan törehan

   yazıcımı yüklüyorum ama yazdırmada problem oluşuyor yazmıyor ne yapmalıyım bilgisayarda gözükmüyor

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Hasan TÖREHAN,

    Eğer bilgisayarınızın yazıcıyı görmüyorsa driver kurmanız mümkün değil bağlantılarınızı kontrol ederek tekrar dener misiniz? Elektrik bağlantınızı ve bilgisayar ile yazıcı arasında USB kablo bağlantılarını kontrol ediniz.

 6. sahra

  merhaba kolay glesin scx- 3405 fw model yazıcım var ve pc baglantısı gözükmüyor driver indirdim ama yüklemek de sıkıntı yasıyorum yardımcı olur musunuz lütfen sefika-inal-1991-hotmail-com

  1. yasin

   aynı sorun bendede var

  2. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sahra Hanım,

   Bilgisayarınız yazıcınızınız görmüyor yani tanımıyorsa bağlantılarda sorun var demektedir. Bağlantı kablolarınızı kontrol ediniz driver indiriniz ve yükleyiniz. Bu şekilde sorununuz ortadan kalkacaktır.Bağlantı kabloları usb kablosu ve elektrik kablosu.

   1. halil

    kolay gelsin driver indirdik fakat kurulumunu nasıl yaparız

    1. Editör (Site Editörü)

     Halil Bey, teşekkür ederiz. Driver indirdikten sonra yazıcı bağlantılarınızı kontrol ederek driver kurulumunu çalıştırınız. Size burada basit kurulumu anlatağım indirdiğiniz driverı kurulumuna başladıktan sonra kurulumu sürekli onaylayarak devam edin özelleştirmeden tüm pencerelerde devam ederek driver kurulumu bitiriniz.

     İndirmiş olduğunuz driver tek dosya ve standart kuruluma sahip driver dosyasıdır. Kurulumda ayarları değiştirmeden direk kurulum yapabilirsiniz. Kurulum sonunda yazıcınızı sistem otomatik olarak tanıyacaktır.