Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver (Resimli Kurulum Anlatımı) İndir

Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver

Samsung SCX-4210 model yazıcı kullanıcıları için yazıcıyı tanıtarak yazıcı çıktısı almalarından kullanabilecekleri driver ve resimli kurulumu sayfada anlatıyoruz. Resimlere ve alt tarafta ki açıklamalara bakarak driver dosyasını kurabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden evvel alt tarafta bulunan uyumlu işletim sistemi alanından driver dosyasının bilgisayarınızda bulunan işletim sistemi ile uyumlu olduğunu kontrol ediniz ve driver tamamen bilgisayarınıza indiriniz, kurulumu başlatınız.

Resim 1’de görüldüğü üzere yükle seçimi aktif kalarak “Tamam” butonuna basınız. Kurulum için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza çıkarmasını bekleyiniz. Bu işlem kısa sürecektir.

Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver Kurulumu Resim 1

Resim 2’de görüldüğü şekilde kurulum için kurulum anlaşmasını okuyunuz, okuduğunuz onaylayarak kuruluma devam ediniz.

Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver Kurulumu 2

Resim 3’de görüldüğü üzere yazıcınızı nasıl bağladığınızı, nasıl kurulum yapacağınızı seçerek kuruluma devam ediniz.

Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver Kurulumu 3

Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver Kurulumu 4

Resim 4 seçimler için son ekrandır. Bu ekranda yazıcınızı arayarak listede yazıcınızı gösterecektir. Listeden yazıcınızı seçerek kuruluma devam ediniz ve kurulumu bitiriniz.

Gelen listede herhangi bir seçim olmaz ise yazıcı bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Resim 4’de yazıcınız düzgün bir şekilde bağlandıysa listede yazıcınız gözükür, gözükmemesi durumda bağlantılarda eksik veya sorun var demektir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 25.3 MB
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung SCX-4210 Çok İşlevli Lazer Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.