Samsung SCX-4521F Yazıcı Driver İndir

Samsung SCX-4521F Yazıcı Driver

Samsung SCX-4521F yazıcı kurulum için gerekli olan driver dosyasını indirerek yazıcıyı çalışır hale getirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tam ve olarak bilgisayarınıza indiriniz. Şunları kontrol ediniz; Yazıcı bilgisayara takılı mı? Kablolar doğru bir şekilde bağlı mı? Windows işletim sisteminiz sizde bulunan işletim sistemi ile uyumlu mu?

İndirme işleminden sonra driver çalıştırınız ve kurulum aşamasına giriniz. Kurulum aşamasında herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sistem kurulumunu ilerleyerek takip edeniz ve en son kurulum aşamasına giderek kurulumu tamamen bitiriniz. Kurulum bittiğinde sistem sizin yazıcınızı otomatik olarak tanıyacaktır.

Driver Yardım

Bu şekilde yazıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Dikkat bu sadece yazıcı driverıdır. Tarayıcı olan driver bilgisayarınızda tanıtmak için ayrıca indirmelisiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir. Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız.

Samsung SCX-4521F Yazıcı

İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamalarda sorun yaşadığınızı veya hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda direk olarak cevap verilecektir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 6.4 Mb.
Driver Dosya Adı: Samsung_SCX-4x21_SERIES_PD.exe (Samsung_SCX-4x21_SERIES_PD.rar)
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung SCX-4521F Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

21 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. sinan

  hocam ben çıktı almak istiyorum sadece samsung scx-4521f sistemi kullanıyorum .ikide bir usb bağlantısı başarısız diyor.yapıyorum bi çıktı alıyorum aynı yine

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sinan Bey,

   Başka bir USB girişe takarak deneyebilir misiniz? Genelde bu tür hatalar USB giriş bozuk olmasından kaynaklanıyor. Bir de yazıcınızın USB giriş noktasını kontrol ediniz.

 2. Celal

  samsug scx-4521f yazıcımı sıgaynırı okutamıyorum neden

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Celal Bey,

   Sanırım scanner yani tarayıcıyı okutamıyorum yazmışınız. Bunun nedeni yazıcı driverını ayrı, scanner yani sizin bahsetmiş olduğunuz tarayıcı driverını ayrı kurmanız gerekmektedir. Sitede Samsung SCX-4521F Tarayıcı Editör sayfasına giderek Scanner driverını da indirerek bilgisayarınıza kurduğunuzda tarayıcınız sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Başka yardımcı olmamız istediğiniz isteğiniz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 3. VİTO

  Merhaba , Programı indirdim fakat simgesi cd şeklinde ve programı çalıştırdığımda uyarı veriyor. Bu yazılım, bilgisayarınız üzerinde yazılım çalıştırması engellenmiş. Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Yardım ederseniz memnun oluruz.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz,

   İşletim sisteminiz nedir bildirebilir misiniz? İşletim sisteminden kaynaklanan bir durum olabilir.

 4. hakkı

  yazıcı yüklemek istiyorum detaylı yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hakkı Bey,

   Önceki Serkan Bey’in yorumunda cevap olarak driver dosyasını bilgisayarınızda nasıl yükleyeceğinizi resimli olarak detayları ile anlattık. Serkan Bey’in cevabından yükleme işlemine bakarak bilgisayarınıza uygulayabilirsiniz.

   Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. Şadi Kurt

  scx-4521f driverı nasıl indirecez

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şadi KURT,

   Sayfa içerisinde bulunan bulunan indirme linkini (Samsung SCX-4521F Yazıcı Editör) kullanarak indirebilirsiniz.

 6. Samet

  Biz bu programı kullanım kılavuzu nasıl ulaşacağız

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Samet Bey, ,

   Samsung teknik servisinden kullanım kulavuzu isteyebilirsiniz.

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Samet Bey,

    Teknik servislerde SCX-4521F modeli için yazdırma fonksiyonları kullanımı ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Ayrıca fax ve tarama ile alakalı belgelerde yer almaktadır. Yazıcı için kullanım bilgilerine “Yazdırma Fonksiyonları Kullanımı” menüsünden, fax için kullanım bilgilerine “Fax Fonksiyonları Kullanımı” ve tarayıcı için olana ise “Tarama Fonksiyonları Kullanımı” hakkında detaylı bilgileri Samsung teknik sevislerinden alabilirsiniz.

 7. osman

  bilgisayardan gönderdiğimiz çıktıyı yazmaya başladıktan sonra nasıl iptal ederiz.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Osman Bey,

   Yazdırma işlemi bilgisayardan yazıcıya gittiğinde artık iptal etme işlemini yapamazsınız. O çıktıyı aldıktan sonra tekrar gönderme yapmayınız.

  2. marvin can kostak

   Sizde Samsung Scx 4521 f varsa başlat düğmesinin yanındaki turuncu dur/temizle düğmesine basabilirsin.

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Marvin Can KOSTAK,

    Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

   2. serkan

    driver scx-4521f indiriyorum amma karşıma scx-4×21 çıkıyor yüklüyorum tanımıyor.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Serkan Bey,

     Driver içerisinde bulunan scx-4× ibaresi Samsung marka 4 serisi sürücüsü anlamına gelmektedir. İndirmiş olduğunuz driver Windows tüm işletim sistemleri ile uyumludur. Yazıcınızı tanımıyorsa bağlantılarını kontrol ediniz. Bağlantılarınızda sorun olabilir.

     Bağlantılarınız kontrol ettikten sonra driver indiriz ve çalıştırınız. Karşınıza yükle butonu çıkacaktır. Yükle butonuna basarak driver kurulum aşamasını bekleyiniz ve kurulum penceresi geldiğinde aşamaları ilerleyek driver kurulumunu tamamlayınız.

     Driver kurulum sırasında yazıcınızı resim de gözüktüğü gibi bağlamanızı isterse bağlantıları yeniden kontrol ediniz yine tekrarlar ise bağlantı sorunu bağlantılarınızda problem var demektir. Teknik olarak yardım almanız gerekmektedir. Driver tam olarak kurmanız durumda bilgisayarınızın otomatik olarak yazıcınızı tanıyacaktır kullanmaya başlayabilirsiniz.

     1. lütfü

      nasıl kurulacak tüm sorunlar giderilmiş yapılmıyor

      1. Editör (Site Editörü)

       Sayın Lütfü Bey,

       Nasıl kurulacağı üst tarafta resimli olarak anlattık fakat sorunuzu tam olarak anlayamadık mesela tüm sorunlar giderilmiş yapılmıyor ne demek gibi.

       Sorunlar giderildi ise nasıl yapamadınız bir sorun mu vardı? Sorunuzu biraz daha anlaşılır olarak sormanızı rica ederiz.

       Lütfen sorunuzu çekinmeden bize iletiniz!