Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı Driver

Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı kullanıcıları için Windows driver.

Driver Kurulumu: Driver ilk olarak tamamen indirme işlemi yapınız. İndirme işleminden sonra ki kısımları sizlere burada resim ve açıklamaları ile birlikte vereceğiz.

Dikkatli takip edin ve istenilenleri sizde aynen bilgisayarınızda uygulayınız.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sormak istediğiniz kurulum hakkında sorularınız olursa bizlere sürekli olarak siteden yazabilirsiniz, sizlere yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Driver ilk olarak exe olarak siteden indireceksiniz. Exe çalıştırınız ve kuruluma başlayınız. Kurulum ilk görüntüsü üste görülüğü şekilde sizde de gözükecektir. Burada yükle butonu seçili halde iken “Tamam” butonuna basıyoruz. Bilgisayarınızın hard diskine gerekli olan driver dosyaları sırası ile açacaktır.

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum İlk Ekran

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum Devam Ekranı

Atma işlemi biter ve bu ekran çıkar gerekli okumalarımızı yapıp devam ediyoruz.

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum İkinci Ekranı

Bu kurulum aşamasında da eğer usb kablo ile yazıcı bilgisayara bağlı ise usb wifi yani kablosuz ise kablosuzu seçiyorsunuz. Eğer hiç takmadnız ise yazıcı bağlı olmadan yükle kısımını seçiniz.

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum Son Ekran

Evet, işte bu ekranda tüm dosyaları bilgisayarınıza atacak ve kurulumu bitirmenizi isteyecek kurulum bitikten sonra artık yazıcınızı kullanabilirsiniz.

Samsung SL-M2020W Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 50.1 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

16 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Eren

  İyi akşamlar Samsung ml-2020w yazıcıyı bilgisayarıma kurulumunu yaptım fakat deneme sayfası al dediğimde Sarf malzeme bilgileri MLT-D 111 S ve L diye uyarı veriyor. Tonerde yapmam gereken bir işlem var mı acaba. Bilgisayarım W 10 Pro 32 Bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci. Bununla ilgili bir sıkıntı olabilirmi. w-10 driver olarak da yükledim ama dediğim gibi yukardaki sarf malzeme sıkıntısı diye uyarı veriyor. Teşekkürler iyi çalışmalar.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Eren Bey,

   Aldığınız hatanın işletim sistemi ile bir alakası yoktur ilk olarak onu söyleyeyim. Şu anda yazıcınızda orijinal toner mi kullanıyorsanız yoksa tonerinizi başka bir yere doldurtarak toner çipini falan mı değiştirdiniz? Önceden çıktı alabiliyor muydunuz? Yazıcınızda orijinal toner kullanmıyorsanız bu hatayı alma ihtimaliniz çok yüksek.

   Driver ile alakalı bir durum yok driver ile yapacağınız bir işlemde yok. Burada yapılacak en doğru çözüm makineyi en yakın Samsung servisine götürerek kontrol etmelerini sağlamak olacaktır.

 2. mesut

  iyi günler yazıcım samsung ml 2165w yazıcıda kağıt olmasına rağmen kağıt yok hatası veriyor bu hatayı nasıl düzelte bilirim ayrıca yazıcıya reset, format veya yazılım güncelleme yapılıyor mu? yazıcı resmen kafayı yedi

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mesut Bey, yazıcınızda fazla kağıt yerleştirmeyiniz fazla kağıt yerleştirdiğinizde bu hatayı alabilirsiniz, yazıcınızın ön kapağını açarak içerisine yırtılmış kağıt ya da benzeri bir şeylerin sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin, a4 kağıt ile çıktı alacaksanız çıktı aldığınız yazıcı kağıt ayarlamasının a4 olduğuna emin olsun, yazdırma sırasında kağıdı içine çekenken yazıcı çarklarının kağıda denk gelip gelmediğini kontrol edin gerekirse yazdırma işlemine başladıktan sonra kağıdı zorlamayacak şekilde iteleyin ve en son olarak daha önceden yazdırma işlemleriniz var ise bunları silerek tekrar yazdırmayı deneyin.

   Yukarıda saydığımız yollar kağıt yok hatasının temel sebepleridir bunları kontrol etmelisiniz. Sorunuzda bahsetmiş olduğunuz resetleme ile bu hatanın hiç bir bağlantısı yoktur resetleme yapmayınız. Güncelleme konusunda ise şu anda indirmiş olduğunuz driver güncel versiyonudur.

 3. Ahmet

  İyi günler. Verdiğiniz yazılımı kurdum. Ama kablosuz çıktı alamıyorum. Usb kabloyla oluyor. Hatta cepten bile kablosuz alıyorum ama laptoptan olmuyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ahmet Bey, laptopunuzun marka, model ve işletim sisteminizi bildirebilirmisiniz? Sorununuz detaylı bir şekilde çözümü için bunlar gerekli.

 4. recep

  Samsung j7 model telefonumla M2020W model yazıcı arasnda nasıl bağlantı kurabilirim …

  1. Editör (Site Editörü)

   Recep Bey, Cloud Print android yazılımı ile yazınızın wiress özelliğinden yararlanarak çıktı alabilirsiniz. Cloud Print cep telefonunuza indirebilirsiniz : https://www.driverindirmeli.com/cloud-print-android-ve-wireless-ile-yazici-ciktisi-alma-programi-indir.html

 5. müjdat

  merabalar bende samsung sl m2020w yazıcı aldım fakat manuel olarak çift taraflı yazdıramıyorum kağıdı çevirmeden yazıcı hemen kağıt alıyor bana yardımcı olur musunuz bu konuda teşekkürler şimdiden.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Müjdat Bey, teknik bir soru yönetmişiniz teknik sorularda sizlere tavsiyemiz cihazın kullanım kılavuzunu okumak veya teknik servis ile iletişime geçmek olacaktır.

 6. Kadir

  Samsung ml-2020w yazıcıyı android telefonuma bağlayıp çıktı alamıyorum. Telefondan yazıcinin wifi sistemine bağlanıyorum ama şifre istiyor. Şifreyi nasıl bulabilirim lütfen yardım edin. Teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kadir Bey,

   Programı açınız ve menüde yer alan Advanced Mode kısımına giriniz. Bu kısımda Device Settings menüsünü göreceksiniz buraya giriniz ve Network Settings kısımına geçiniz. Network Settings kısımında ise wifi şifresi girebilir veya şifrenizi değiştirilirsiniz.

 7. lord king

  abi çok sağol ya

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Bizlerde sizlere teşekkür ederiz. Her türlü sorununuz için bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla…

 8. Burkay

  Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Burkay Bey,

   Bizlerde sizlere teşekkür ederiz. İstediğiniz zaman gelerek driverları indirebilirsiniz.