Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı Driver

Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı kullanıcıları için Windows driver.

Driver Kurulumu: Driver ilk olarak tamamen indirme işlemi yapınız. İndirme işleminden sonra ki kısımları sizlere burada resim ve açıklamaları ile birlikte vereceğiz.

Dikkatli takip edin ve istenilenleri sizde aynen bilgisayarınızda uygulayınız.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sormak istediğiniz kurulum hakkında sorularınız olursa bizlere sürekli olarak siteden yazabilirsiniz, sizlere yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Driver ilk olarak exe olarak siteden indireceksiniz. Exe çalıştırınız ve kuruluma başlayınız. Kurulum ilk görüntüsü üste görülüğü şekilde sizde de gözükecektir. Burada yükle butonu seçili halde iken “Tamam” butonuna basıyoruz. Bilgisayarınızın hard diskine gerekli olan driver dosyaları sırası ile açacaktır.

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum İlk Ekran

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum Devam Ekranı

Atma işlemi biter ve bu ekran çıkar gerekli okumalarımızı yapıp devam ediyoruz.

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum İkinci Ekranı

Bu kurulum aşamasında da eğer usb kablo ile yazıcı bilgisayara bağlı ise usb wifi yani kablosuz ise kablosuzu seçiyorsunuz. Eğer hiç takmadnız ise yazıcı bağlı olmadan yükle kısımını seçiniz.

Samsung SL M2020W Wi Fi Mono Laser Yazıcı Kurulum Son Ekran

Evet, işte bu ekranda tüm dosyaları bilgisayarınıza atacak ve kurulumu bitirmenizi isteyecek kurulum bitikten sonra artık yazıcınızı kullanabilirsiniz.

Samsung SL-M2020W Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 50.1 MB
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

18 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Aslı Direnç 18 Şubat 2022

  Merhaba ben m2020w Samsung lazer yazıcı kullanıcısıyım. Windows 11 kurduğumda driverını kurup kullanabilir miyim? Kısacası windows 11 de yazıcıyı kurup kullanabilirmiyim. Cevaplarsanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)19 Şubat 2022

   Sayın Aslı Hanım,

   Windows 10 işletim sisteminizden Windows 11 işletim sistemine geçme (yükseltme) imkânınız varsa geçiniz. Bu önerdiğimiz yöntemdir. Eğer sıfırdan Windows 11 yükleyeceksiniz her hangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Windows 11 işletim sistemi için driver dosyasını sorunsuz kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız da lütfen çekinmeden yazınız.

 2. Eren Akın 20 Ağustos 2017

  İyi akşamlar Samsung ML-2020w yazıcıyı bilgisayarıma kurulumunu yaptım fakat deneme sayfası al dediğimde sarf malzeme bilgileri MLT-D 111 S ve L diye uyarı veriyor. Tonerde yapmam gereken bir işlem var mı acaba. Bilgisayarım W 10 Pro 32 Bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci. Bununla ilgili bir sıkıntı olabilir mi? Windows 10 driver olarak da yükledim ama dediğim gibi yukarda ki sarf malzeme sıkıntısı diye uyarı veriyor. Teşekkürler iyi çalışmalar.

  1. Editör (Site Editörü)21 Ağustos 2017

   Sayın Eren Bey,

   Aldığınız hatanın işletim sistemi ile bir alakası yoktur ilk olarak onu söyleyeyim. Şu anda yazıcınızda orijinal toner mi kullanıyorsanız yoksa tonerinizi başka bir yere doldurtarak toner çipini falan mı değiştirdiniz? Önceden çıktı alabiliyor muydunuz? Yazıcınızda orijinal toner kullanmıyorsanız bu hatayı alma ihtimaliniz çok yüksek.

   Driver ile alakalı bir durum yok driver ile yapacağınız bir işlemde yok. Burada yapılacak en doğru çözüm makineyi en yakın Samsung servisine götürerek kontrol etmelerini sağlamak olacaktır.

 3. mesut 16 Ağustos 2017

  iyi günler yazıcım samsung ml 2165w yazıcıda kağıt olmasına rağmen kağıt yok hatası veriyor bu hatayı nasıl düzelte bilirim ayrıca yazıcıya reset, format veya yazılım güncelleme yapılıyor mu? yazıcı resmen kafayı yedi

  1. Editör (Site Editörü)16 Ağustos 2017

   Sayın Mesut Bey, yazıcınızda fazla kağıt yerleştirmeyiniz fazla kağıt yerleştirdiğinizde bu hatayı alabilirsiniz, yazıcınızın ön kapağını açarak içerisine yırtılmış kağıt ya da benzeri bir şeylerin sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin, a4 kağıt ile çıktı alacaksanız çıktı aldığınız yazıcı kağıt ayarlamasının a4 olduğuna emin olsun, yazdırma sırasında kağıdı içine çekenken yazıcı çarklarının kağıda denk gelip gelmediğini kontrol edin gerekirse yazdırma işlemine başladıktan sonra kağıdı zorlamayacak şekilde iteleyin ve en son olarak daha önceden yazdırma işlemleriniz var ise bunları silerek tekrar yazdırmayı deneyin.

   Yukarıda saydığımız yollar kağıt yok hatasının temel sebepleridir bunları kontrol etmelisiniz. Sorunuzda bahsetmiş olduğunuz resetleme ile bu hatanın hiç bir bağlantısı yoktur resetleme yapmayınız. Güncelleme konusunda ise şu anda indirmiş olduğunuz driver güncel versiyonudur.

 4. Ahmet 20 Şubat 2017

  İyi günler. Verdiğiniz yazılımı kurdum. Ama kablosuz çıktı alamıyorum. Usb kabloyla oluyor. Hatta cepten bile kablosuz alıyorum ama laptoptan olmuyor.

  1. Editör (Site Editörü)20 Şubat 2017

   Sayın Ahmet Bey, laptopunuzun marka, model ve işletim sisteminizi bildirebilirmisiniz? Sorununuz detaylı bir şekilde çözümü için bunlar gerekli.

 5. recep 29 Kasım 2016

  Samsung j7 model telefonumla M2020W model yazıcı arasnda nasıl bağlantı kurabilirim …

  1. Editör (Site Editörü)1 Aralık 2016

   Recep Bey, Cloud Print android yazılımı ile yazınızın wiress özelliğinden yararlanarak çıktı alabilirsiniz. Cloud Print cep telefonunuza indirebilirsiniz : https://www.driverindirmeli.com/cloud-print-android-ve-wireless-ile-yazici-ciktisi-alma-programi-indir.html

 6. müjdat 30 Ekim 2016

  merabalar bende samsung sl m2020w yazıcı aldım fakat manuel olarak çift taraflı yazdıramıyorum kağıdı çevirmeden yazıcı hemen kağıt alıyor bana yardımcı olur musunuz bu konuda teşekkürler şimdiden.

  1. Editör (Site Editörü)1 Kasım 2016

   Sayın Müjdat Bey, teknik bir soru yönetmişiniz teknik sorularda sizlere tavsiyemiz cihazın kullanım kılavuzunu okumak veya teknik servis ile iletişime geçmek olacaktır.

 7. Kadir 13 Ağustos 2016

  Samsung ml-2020w yazıcıyı android telefonuma bağlayıp çıktı alamıyorum. Telefondan yazıcinin wifi sistemine bağlanıyorum ama şifre istiyor. Şifreyi nasıl bulabilirim lütfen yardım edin. Teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)13 Ağustos 2016

   Sayın Kadir Bey,

   Programı açınız ve menüde yer alan Advanced Mode kısımına giriniz. Bu kısımda Device Settings menüsünü göreceksiniz buraya giriniz ve Network Settings kısımına geçiniz. Network Settings kısımında ise wifi şifresi girebilir veya şifrenizi değiştirilirsiniz.

 8. lord king 1 Mayıs 2016

  abi çok sağol ya

  1. Editör (Site Editörü)5 Mayıs 2016

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Bizlerde sizlere teşekkür ederiz. Her türlü sorununuz için bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla…

 9. Burkay 30 Ocak 2016

  Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)2 Şubat 2016

   Sayın Burkay Bey,

   Bizlerde sizlere teşekkür ederiz. İstediğiniz zaman gelerek driverları indirebilirsiniz.