Samsung Syncmaster S22B150 (B150N Serisi) LED Monitor Driver (Resimli Anlatım) İndir

Samsung Syncmaster S22B150 (B150N Serisi) LED Monitor Driver

Samsung marka Syncmaster S22b150 (B150N Serisi) LED monitör için driver dosyasını ve nasıl kuracağınızı resimli olarak sayfada bulabilirsiniz. Kurulum iki aşamada basittir, nasıl yaptığımızı görelim.

Driver Kurulumu (Resimli):Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta yer alan uyumlu işletim sistemi karşısında işletim sisteminiz uyumlu olup olmadığı kontrol ediniz. İşletim sisteminiz uyumlu ise driver dosyasını tamamen bilgisayarınıza indiriniz.

Driver dosyası olan S19B150N.exe dosyasını sisteminizden kurmak için çalıştırınız. Kurulumun yapılması adına gerekli olan başlangıç dosyasını bilgisayarınıza yükleyerek driver kurulum aşamasına geçecektir. Bu kurulum aşamasından (Resim 1) ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

Samsung Syncmaster S22b150 (B150N Serisi) LED Monitor Driver Kurulumu 1

Kurulum başlayarak bittiğinde size monitörünüzü seçmenizi isteyecektir. Bu ekranda B150N Serisi seçimini (Resim 2) seçiniz seçimden sonra size monitör driverının aktifleştiği uyarısı verecektir. Driver kurulumunu bu şekilde iki basit aşamada bitirmiş olursunuz.

Samsung Syncmaster S22b150 (B150N Serisi) LED Monitor Driver Kurulumu 1

Driver yükledikten sonra bilgisayarınızı muhakkak başlatmalısınız. Eğer monitörde ekran çözünürlüğü için driver yüklediyseniz driver kurulumunu bitirdiğiniz de monitörünüzün ekran çözünürlükleri bilgisayarıu tekrar başlatmadan aktif olmayacaktır.

Samsung Syncmaster (B150N Serisi) S22B150 LED Monitor

Bilgisayarınızı bir sefer başlattığınızda artık destekleyen tüm çözünürlüklerden istediğiniz seçebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 7.7 Mb.
Üretici: Samsung
Dil: Türkçe

Samsung Syncmaster S22b150 (B150N Serisi) LED Monitor Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.