Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver İndir

Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver

Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

Snopy FT-33C4

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.9 MB
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Lütfü İnce 22 Şubat 2021

  Merhaba biz ikinci el kablosuz direksiyon aldık. Yurt dışından gelmiş sadece direksiyon ve pedallar var kablosuz direksiyon kutusunda bir girişi var başka bir şey yok markası american way top qualıtıy yazıyor.

 2. Halil Bozkurt 4 Şubat 2021

  Snopy x box 894 kurulum CD si yok. Acaba nerden temin edebilirim?

 3. cenk 4 Haziran 2020

  Yıllar önce almıştım ben. tozlu rafından çıkardım ve hala ilk gün ki gibi duruyor fakat pc’ye nasıl bağlayacağımı bilmiyorum. driver’ı duruyor fakat “usb’si kayıp”. usb olmadan pc bağlayamıyorum. bana yardımcı olur musunuz? nasıl bi çözümü var? usb olmadan başka yolları var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

  1. Editör (Site Editörü)5 Haziran 2020

   Sayın Cenk Bey,

   Oyun kolu USB ile çalışır. Teknik servisten ya da bir bilgisayarcıdan temin etmeye çalışınız USB girişler pahalı değildir.

   1. cenk 6 Haziran 2020

    merhaba nereden temin edebiliriz bu cihaza uyumlu

    1. Editör (Site Editörü)6 Haziran 2020

     Sayın Cenk Bey,

     Bulunduğunuz yerde bilgisayarcılara sorabilirsiniz.

  2. Ali Çalışkan 19 Mayıs 2021

   Cenk Bey merhaba bende de aynı model set var. Wireless cihazını temin edebildiniz mi?

 4. ferhat 21 Mayıs 2020

  wirelessi kaybolan direksiyon setine yeni wireless alırsak driver kurulurmu

  1. Editör (Site Editörü)22 Mayıs 2020

   Sayın Ferhat Bey,

   Alacağınız satıcıdan bilgi alınız. Satıcı size kullanım kılavuzundan okuyarak bilgi verecektir.