Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver İndir

Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver

Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

Snopy FT-33C4

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 1.9 Mb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy FT-33C4 Titreşimli Kablosuz Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

6 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. cenk

  Yıllar önce almıştım ben. tozlu rafından çıkardım ve hala ilk gün ki gibi duruyor fakat pc’ye nasıl bağlayacağımı bilmiyorum. driver’ı duruyor fakat “usb’si kayıp”. usb olmadan pc bağlayamıyorum. bana yardımcı olur musunuz? nasıl bi çözümü var? usb olmadan başka yolları var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Cenk Bey,

   Oyun kolu USB ile çalışır. Teknik servisten ya da bir bilgisayarcıdan temin etmeye çalışınız USB girişler pahalı değildir.

   1. cenk

    merhaba nereden temin edebiliriz bu cihaza uyumlu

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Cenk Bey,

     Bulunduğunuz yerde bilgisayarcılara sorabilirsiniz.

 2. ferhat

  wirelessi kaybolan direksiyon setine yeni wireless alırsak driver kurulurmu

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ferhat Bey,

   Alacağınız satıcıdan bilgi alınız. Satıcı size kullanım kılavuzundan okuyarak bilgi verecektir.