Snopy FT3393 USB Titreşimli Direksiyon Driver İndir

Snopy FT3393 USB Titreşimli Direksiyon Driver

Snopy FT3393 USB Titreşimli Direksiyon Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

Snopy FT3393

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 441 Kb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy FT3393 USB Titreşimli Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. cihan ünal

  abi ben win 7 ultimatede denedim ışığı yanıyor ama algılamıyor öndeden algıyordu farklı girişde denedim olmuyor neden?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Cihan ÜNAL,

   Teknik olan sorunlarınızı lütfen teknik servise sorunuz. Biz sadece driver hakkında yani kurulum ve dosyaları hakkında bilgi sahibiyiz. Bu marka ve diğer marka driver dosyaları hakkında bilgimiz var. Teknik olan işlemlerden anlamayız.

   Sayfada da “Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir.” belirtilmiş dikkat ederseniz.

 2. muhammet çalış

  direksiyonumu takıyorum setupuda kuruyorum ama yinede direksiyonumu okumuyor ışığıda yanıyor işletim sistemim win 10 win 8 dede denedim olmadı aynı PC de

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Muhammet ÇALIŞ Bey,

   Her iki işletim sisteminde denediniz ama kurulum yaptığınız halde cihazı kullanamadınız. Farklı bir girişe takarak deneyebilir misiniz? Taktığınız girişte sorun olabilir.