Snopy FT38C2 Oyun Yarış Direksiyonu Driver İndir

Snopy FT38C2 Oyun Yarış Direksiyonu Driver

Snopy FT38C2 Oyun Yarış Direksiyonu Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Snopy FT38C2 Oyun Direksiyonu

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 488 KB
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy FT38C2 Oyun Yarış Direksiyonu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

11 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mustafa Çolak 26 Haziran 2022

  Driver indiriyorum. Ancak hiç bir yerde göremiyorum. İndirdiğimde birşey değişmiyor. Masaüstünede bir uygulama gelmedi.

  1. Editör (Site Editörü)26 Haziran 2022

   Sayın Mustafa Bey,

   Driver kurulumu sistemin cihazını tanıması için sisteminize gerekli olan sistem dosyalarını yükler. Program aramayınız. Yükleme sonrası cihaz doğru takıldıysa çalışıyorsa sistem tarafından tanınacaktır.

 2. Kenan Uzun 18 Mayıs 2021

  PSX marka PC-570 model hem ps3 hem PC için uyumlu olan bir yarış direksiyonu aldım. Driverını bulamadım. Gamepad olarak görüyor. Tuşları algılıyor fakat sağa sola dönmesini algılamıyor. Direksiyonun sağa sola dönüşünü algılaması için ne yapabilirim?

 3. Samet Aksoy 2 Nisan 2021

  Mode ışığı yanmıyor direksiyonun driver yükledim her şeyi yapmaya çalıştım ancak aygıt yöneticisinde de görünebilir hale getiremedim teknik destek almak istiyorum. Ancak nereye ulaşmam gerekiyor? Yahut mode ışığı niçin yanmıyor. Power ışığı vs yanıyor ancak mode ışığını yakabileceğim ne düşmesi var nede kendiliğinden yanıyor.

 4. Ferhat Kaya 19 Şubat 2021

  Driveri indirdim Oyuna girip gaza basınca direksiyondan ses gelip oyun kapanıyo niye acaba?

 5. Emircan Cabar 27 Ekim 2020

  Direksiyonum sürekli titriyor bunun sebebi nedir biliyor musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)27 Ekim 2020

   Sayın Emirhan Bey,

   Driver ile alakalı bir durum değil. Teknik servisten yardım almanızı öneririz. Driver ile ilgili hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur.

 6. Sami Temiz 13 Ekim 2020

  Mode analoğu nasıl açılır?

  1. Editör (Site Editörü)13 Ekim 2020

   Sayın Sami Bey,

   Driver ile ilgili sorunlar hakkında bilgi sahibiyiz. Driverı kurarak çalıştırdığınız anlaşılıyor. Driver ile akalalı sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz. Size yardımcı olmaya çalışacağız.

 7. Mustafa 25 Ağustos 2020

  Nasıl model açacağım direksiyondan?

  1. Editör (Site Editörü)25 Ağustos 2020

   Sayın Mustafa Bey,

   Model açma diye bir işlem yoktur. Aygıtı bilgisayarınıza takarak driver dosyasını yüklemelisiniz.