Snopy FTQ7C1 Kablosuz Oyun Kolu Driver İndir

Snopy FTQ7C1 Kablosuz Oyun Kolu Driver

Snopy FTQ7C1 Kablosuz Oyun Kolu Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

Snopy FTQ7C1 Kablosuz Oyun Kolu

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 436 Kb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy FTQ7C1 Kablosuz Oyun Kolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. ramazan şahin

  selam kolay gelsin biz yeni aldık driver cd sini kurduk fakat hala pc tanımadı ve kumandanın ışığı ve adaptörünün ışığı yanıp sönüyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ramazan ŞAHİN,

   Oyun kolunda ışığın yanması ürünün çalıştığı anlamına gelmektedir. Driver doğru kurduğunuza emin olunuz. Sorun yaşarsanız tekrar buradan yazabilirsiniz.