Snopy MX-V19 Direksiyon Driver İndir

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını sayfa içerisinde bilgisayarınıza indiriniz. İndirme işlemi sırasında driver dosyasının tamamen bilgisayara indirilmesi gerektirmektedir bu sebepten dolayı indirme işlemini durdurmadan sayfayı kapatmadan tam olarak indiriniz.

İndirmiş olduğunuz Snopy_MX-V19.rar dosyasını Winrar ile bilgisayarınıza açınız. Snopy_MX-V19 klasörü içerisinde setup.exe dosyasına tıklayarak kurulumu başlatınız.

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver Kurulumu Resim 1

Kuruluma onay veriniz ve ilk kurulum için kısa süreli gerekli dosyaları atmasını bekleyiniz. Yine üst ekranda (resim 1) da ileri butonuna tıklayarak kuruluma devam ediniz.

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver Kurulumu Resim 1

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver Kurulumu Resim 1

Driver kurulumu yapılarak (resim2) kurulumu bitirmenizi sizden (resim3) isteyecektir. Driver kurulumunu bu şekilde bitirmiş olursunuz. Driver kurulum sırasında kurulum yeri sorulmamaktadır. Driver kurulum yeri Windows Kurulu olan sürücü içerisinde genelde C sürücüsü, Program Files klasörü ve USB Vibration içerisine yapmaktadır. Driver yolu C:\Program Files\USB Vibration bu şekildedir.

Ayrıca masa üstünde GameControler.exe dosyasından çalıştırabilirsiniz. Masaüstü kısayol yolu ise “C:\Windows\USB Vibration\3331\GameControler.exe” şeklinde olacaktır.

Snopy MX-V19 Direksiyon Ayarları

Driver dosyasını kurduktan sonra gelen ekranda driver modelinizi görürsünüz. Model alanında boş yani hiçbir şey çıkmazsa oyun direksiyonunu doğru bir şekilde bilgisayarınıza taktığınıza ya da cihazınızın çalışır durumda olduğunu kontrol ederek tekrar driver programını açınız.

Snopy MX-V19

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 1.7 Mb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.