Snopy MX-V19 Direksiyon Driver İndir

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını sayfa içerisinde bilgisayarınıza indiriniz. Oyun kolunu bilgisayarınıza doğru bir şekilde takınız.

İndirme işlemi sırasında driver dosyasının tamamen bilgisayara indirilmesi gerektirmektedir bu sebepten dolayı indirme işlemini durdurmadan sayfayı kapatmadan tam olarak indiriniz.

İndirmiş olduğunuz Snopy_MX-V19.rar dosyasını Winrar ile bilgisayarınıza açınız. Snopy_MX-V19 klasörü içerisinde setup.exe dosyasına tıklayarak kurulumu başlatınız.

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver Kurulumu Resim 1

Kuruluma onay veriniz ve ilk kurulum için kısa süreli gerekli dosyaları atmasını bekleyiniz. Yine üst ekranda (resim 1) da ileri butonuna tıklayarak kuruluma devam ediniz.

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver Kurulumu Resim 2

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver Kurulumu Resim 3

Driver kurulumu yapılarak (resim2) kurulumu bitirmenizi sizden (resim3) isteyecektir. Driver kurulumunu bu şekilde bitirmiş olursunuz. Driver kurulum sırasında kurulum yeri sorulmamaktadır. Driver kurulum yeri Windows Kurulu olan sürücü içerisinde genelde C sürücüsü, Program Files klasörü ve USB Vibration içerisine yapmaktadır. Driver yolu C:\Program Files\USB Vibration bu şekildedir.

Ayrıca masa üstünde GameControler.exe dosyasından çalıştırabilirsiniz. Masaüstü kısayol yolu ise “C:\Windows\USB Vibration\3331\GameControler.exe” şeklinde olacaktır.

Snopy MX-V19 Direksiyon Ayarları

Driver dosyasını kurduktan sonra gelen ekranda driver modelinizi görürsünüz. Model alanında boş yani hiçbir şey çıkmazsa oyun direksiyonunu doğru bir şekilde bilgisayarınıza taktığınıza ya da cihazınızın çalışır durumda olduğunu kontrol ederek tekrar driver programını açınız.

Snopy MX-V19

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.7 Mb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy MX-V19 Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

26 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mustafa Hazar

  Bende Snopy MX-V9 modeli var driverını kurmam için yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

 2. Ahmet Canatan

  Merhaba bende Snopy V19b direksiyon var ama kurulum CD’si yok Cd’siz kurabilir miyim? Oynayabilir miyim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ahmet Bey,

   Sayfada ki driver indirerek cihazınızı tanıtabilirsiniz. Driver CD içeriğinden daha günceldir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 3. Berkay Tüzel

  F1 2018 oyunu için kurdum. Ddeadzone’u kapatmama rağmen hala %10luk deadzone sıkıntısı yaşıyorum. Oyun ayarlarında da deadzone %0 olarak ayarlı. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Selam Berkay Bey,

   Driver dosyası cihazı tanıtmanız için gerekli olan sistem dosyasıdır. Ayarlamalar oyun ile alakalı olabilir.

 4. İsmail Toprak

  My summer car’da çalışıyor mu?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmail Bey,

   Cihaz için driver doğru kurarak çalıştırdığınızda tüm oyunlar için konsol çalışacaktır.

 5. Taner Soner

  Bende titreşim özelliği var fakat titreşim setupu yok.

  1. Editör (Site Editörü)

   Selam Taner Bey,

   Özellikler için ayrı driver kurmanız gerekmez. Driver tek defa kurulduğunda cihaz bilgisayarınızda çalışır ve tüm özelliklerini kullanırsınız.

 6. Yunus Kumru

  Setup hata veriyor açılmıyor? Acaba neden?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yunus Bey,

   Setup dosyası açılmaktadır.

   Herhangi bir sorun yoktur. Önceki indirilen driverı silerek tekrar indiriniz ve deneyiniz.

 7. Tunahan Özdemir

  Asetto corsada yaptım ancak yarışa girmek istediğimde oyundan atıyor. Direksiyonu çıkarınca da girmeyi denediğimde giriyor.

 8. Doruk Buyuran

  Yaptım ancak ETS kapanıyor. Oyuna bağlanmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Doruk Bey,

   Bu model ve diğer modellerin birçoğunda ETS oyununda oyun direksiyonu görmüyor sorusu sıklıkla alıyoruz. Diğer yorumlara da yazdığımız üzere size de aynısı yazıyoruz. Cihazı bilgisayarınız tanıdıysa siz driverı kurmuş olursunuz. Yazınızda da yaptığınızı yazmışınız. Eğer oyun direksiyonu görmüyor ya da algılamıyor ise oyunun ayarlarından kaynaklana bilmektedir. Driver ile alakalı bir sorun değil.

 9. Selahattin Taze

  Direksiyonu örnek veriyorum sola 60 derece döndürdüğümde 90 dönmüş gibi algılıyor.

  Sağa döndürdüğüm dede aynı şekilde, bu ölü noktanın sebebi nedir? En son 30 derece falan boş, v20 direksiyon setimde program tuşu ile bu sorun ayarlanıyordu hassasiyet ayarı olarak fakat mx-v19 da bu ayarı bulamadım yardımcı olma şansınız var mıdır?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Selahattin Bey,

   Anladığımız kadarıyla driver kurmuşunuz ve cihazınızda teknik bir sorun var. Teknik sorunların için teknik servisten yardım almalısınız. Teknik olan sorunları internetten ne yazık ki çözemezsiniz.

 10. Tunahan Özkan

  Driver nasıl yapacağım?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Tunahan Bey,

   Cihazı taktıktan sonra indirdiğiniz driver kurunuz. Driver kurulum şekildedir rahatlıkla kurabilirsiniz. Herhangi bir yerde takılırsanız detayları ile lütfen çekinmeden iletiniz.

 11. Tarık Kuşlar

  Masaüstü bilgisayarıma direksiyon oyun konsolunu kasaya bağlayamıyorum. USB girişli değil direksiyondaki kablo nasıl bağlayabilirim acaba bir yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Tarık Bey,

   Bilgisayarınızda USB giriş olması gereklidir. USB girişli cihazları sadece bilgisayarda USB girişi ile çalıştırabilirsiniz. USB giriş taktırmak için yakın bir bilgisayarcıdan yardım isteyebilirsiniz.

 12. Arif Şahin

  Gözüktü ama konsol gelmiyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Arif Bey,

   Cihazınızda cihazın gözükmesi driverı doğru bir şekilde kurduğunuz anlamına gelmektedir. Konsol gelmiyor nerede gelmediğini bildirmemişiniz eğer oyun içinse oyun ayarlamalarını, oyun kontrol ayarlarına bakınız.

 13. Kazım Ayaş

  Teşekkürler işe yaradı.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kazım Bey,

   Paylaşımınız için bizlerde teşekkür ederiz. Sorunuz olursa lütfen çekinmeden bize iletiniz. Driver dosyasının işinize yaradığını söylemeniz bizleri mutlu etmektedir.

   1. Cihan Dündar

    Oyun kumandasında halen direksiyon gözükmüyor ne yapabilirim?

    1. Lütfü Özdemir

     Cihan driver dosyasını doğru bir şekilde kurduğuna eminsen bağlantıları kontrol etmelisin.