Snopy SG-301 Oyun Kolu Driver İndir

Snopy SG-301 Oyun Kolu Driver

Snopy SG-301 Oyun Kolu Driver

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Snopy SG-301 Oyun Kolu

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 1.3 Mb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy SG-301 Oyun Kolu Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

8 Yorum veya Yardım İsteği

 1. Furkan

  Gamepad i taktığım zaman bilgisayar tanımama hatası veriyor ve driver ı kurduğum zaman da bu sorun çözülmedi

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Furkan Bey,

   Bağlantıları kontrol ediniz. Bağlantı sorunu gibi gözüküyor. Bağlantıları kontrol ederek emin olduktan sonra yine sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Serap

  Merhaba controllerı bu sabah aldım bilgisayar cihazı görüyor. Fakat Hollow Knight dışında hiçbir oyunda çalışmıyor. Ne yapmam gerek?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Serap Hanım,

   Driver ile alakalı değil oyun ayarları ile alakalı bir durumdur. Driver ayarlarıyla oynamayınız driverı doğru bir şekilde kurmuşunuz ve cihazınız düzgün çalışıyor. Neden olduğunu ayarlamalar içinde çözebilirsiniz. Buradan bilmek görmeden mümkün değil ne yazık ki.

 3. hakan

  sanırım bunun eski bir driverında oyun kolunu klavye mause yerine kullanabiliyodunuz şimdi yapamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hakan Bey,

   Driver tam olarak ne demek istediğiniz anlayamadık. Lütfen biraz daha detaylı olarak açıklayabilir misiniz?

 4. TD

  dirver’ı kurdum fakat hiçbirşey olmadı.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın TD,

   Driver kurduktan sonra bilgisayarınızda başlat menüsü ve aygıtlar ve yazıcılar penceresinden oyun kolu çıkması gereklidir. Kurduğunuz halde çıkmadıysa bağlantıları ve cihazı kontrol etmelisiniz. Driver kurulumundan bittikten sonra kurulumu bitirdiğinizde zaten bir şey çıkmaz ama driverı kurmuş olursunuz. Anlatılan şekilde işlemleri yapınız, sorun yaşarsanız çekinmeden detayları ile birlikte tekrar dönüş yapabilirsiniz.