Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu Driver (Resimli Kurulum Anlatım) İndir

Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu Driver

Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu Driver.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını tamamen bilgisayarınıza indirmelisiniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız, indirme işlemi sırasında indirmeyi durdurmayınız.

İndirmiş olduğunu SG-505_W7_XP.rar dosyasını Winrar ile açarak klasör içerisinde bulunan VL807.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Driver dosyasını nasıl açacağız ve driver kurulumu alt tarafta resimli bir şekilde anlatılmıştır. Resimlere ve resim açıklamalarına bakarak driverı kurabilirsiniz.

Snopy SG-505 Driver Dosyası Rar ile Açma

Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu Driver Kurulum Başlangıcı

Kurulum başladıktan sonra bilgisayara dosyaları yüklemesini bekleyerek kurulumu bilgisayarınızda tamamen sonlandırınız.

Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu Driver Kurulum Sonu

Kurulum esnasında bilgisayarınıza Directx yüklü değilse en düşük Directx 7 yüklemenizi isteyebilir. Directx kurulum bitimi sonunda da yükleyebilirsiniz. Directx yüklü olması size oyunlarda grafik ve ses kalitesini artırmanıza yardım olacaktır. Kurulu olmayanlar bu driver kurulumu ile Directx eskikliğini de bilgisayarlarında temin etmeleri bu tür yazılımlar ve oyun performansı için önermekteyiz.

Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu

Directx ücretsizdir, arama motorları yardımı ile en son sürüm işletim sisteminize uyumlu Directx ücretsiz indirerek bilgisayarınıza kurabiliryorsunuz.

Driver kurulum işlemi sonrası denetim masası ve aygıtlar ve yazıcılar arasında oyun kolu ayarınızı yapabilirsiniz. Driver dosyasını başlangıçta size nreye kurduğunu sormaz nereye driver dosyasını kurduğunu bilmek isteyenler için driver kurulu olan klasör C:\Program Files\USB Vibration\7906 olarak kurulum yapmaktadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.3 MB
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy SG-505 USB Giriş Oyun Kolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.