Snopy SG-8918 PC / PS2 / PS3 Titreşimli Direksiyon Driver İndir

Snopy SG-8918 PC / PS2 / PS3 Titreşimli Direksiyon Driver

Snopy SG-8918 PC / PS2 / PS3 Titreşimli Direksiyon Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce bilgisayarınıza aygıtı doğru bir şekilde taktığınıza, bağlantıların tam olup olmadığına ve cihazınızın çalışır durumda olduğuna emin olarak driver dosyasını indiriniz.

Driver dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış olan rar dosyasını bilgisayarınızda Winrar, Winzip veya diğer rar açma programların birisi ile açarak klasör içerisine gidiniz.

Klasör içerisinde olan tek kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve sistem yönergelerini takip ederek kurulumu tamamen bitiriniz.

Driver Yardım

Driver indirme, kurulum ya da sormak istediğiniz bir soru olursa diğer driverlarda olduğu gibi bu driver sayfasında da alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Sorunuzu sorarken sorununuz ile alakalı olan detayları bildirmeyi unutmayınız.

Sorun detayı bildirilmeyen sorularda anlaşılmadığından tekrar soru sorulduğu buda soru soran kişinin zaman kaybına yol açtığı önceden diğer driver sorularından sıklıkla gözlemlenmiştir. Sorunuzu nerede sorun yaşadığınızı ne gibi sorular ile karşılaştığınız anlatarak sormanız sorunuzu detaylandırmanız demektir.

Snopy SG-8918 PC / PS2 / PS3 Titreşimli Direksiyon

Driverindirmeli.com driver ile alakalı işlemlerin kullanıcıların yararlanması için oluşturulmuş bir driver sitesidir. Teknik olan sorularınızı lütfen sormayınız. Teknik olan sorunlarınıza bu sitede ve diğer internet sitelerinde çözüm bulmanız mümkün değildir. Teknik sorunlarız için size sadece yetkili teknik servisleri yardımcı olabilir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.8 Mb.
Üretici: Snopy (Segment Bilgisayar)
Dil: İngilizce

Snopy SG-8918 PC / PS2 / PS3 Titreşimli Direksiyon Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sefa Uludağ

  Teşekkür ederim site çalışanları sayenizde bulamadığım driverı buldum ve cihazımı kullanıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sefa Bey,

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Siteyi tanıdıklarınızı driver olarak önermeyi lütfen unutmayınız.

 2. Ömer Faruk Dönmez

  Hocam sabah aldım direksiyonu taktım joypad olarak gözüktü. Şimdi taktım ama bir şey olmuyor yardım eder misiniz? Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ömer Bey,

   Bağlantıları çıkarıp tekrar takınız ve deneyiniz.

 3. Furkan Aydın

  Merhaba bende Euro Truck Simulator 2 ve LFS oyununda da aygıt gözükmüyor hatası veriyor. Lütfen yardım edin.

 4. Soner

  İyi günler bende bu cihaz var. ets2 de çalışıyor ama pek ayarı orantılı değil driveri indirince düzelirmi hocam. Teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Soner Bey,

   İndirdiğiniz driver Snopy orijinal driver dosyasıdır. Bu sebepten dolayı ayarlamalarda sorun yaşacağınızı düşünmüyoruz. Sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. halley

  ben Windows 10 kullanıyorum kurulumu yaptım ama ETS2 gözükmüyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ziyaretçimiz;

   ETS2 derken Euro Truck Simulator 2 oyunuda cihazı görmüyor olarak anladık. Eğer bir oyunda görüyor diğer oyunda görmüyorsa bu driver ile alakalı bir durum değil oyun ayarlarından kaynaklanmaktadır. Oyun ayarlarına bakmanız gereklidir.