Tarayıcılar için Alternatif Resim Programı Önerileri

Tarayıcılar için Alternatif Resim Programı Önerileri

Birçok kullanıcımızdan taratma ve sonrası gerek resim formatların arasında değişim olsun gerek resim boyutları ve düzenleme ile alakalı sorunlar olsun sorular almaktayız. Bu sebepten dolayı size bu sorunları nasıl açabileceğinizi taratılmış olan resimlerde nasıl değişiklikler yapacağınızı burada bulabilirsiniz.

Bazı durumlarda tarayıcınızın programı size yeterli gelmeyebilir. Resim formatları arasında değişiklik yapamazsınız, boyutlandırma sırasında taşmalar, küçülmeler olabilir. Bu durumda size önerimiz bu işlemleri daha basit olan resim düzenleme programı ile yapmanız olacaktır.

Birçok resim düzenleme programı vardır. Bunların bazıları ücretli bazıları ise ücretsizdir. Burada biz size kolay kullanıma sahip rahatlıkla resimler üzerinden değişiklik yapacağınız 2 program önerisinde bulunmak istiyoruz.

PhotoScape Tarayıcılar İçin Alternatif Resim Programı

Ücretsiz olarak resim düzenleme programı arayanlardansanız size tüm tarayıcıları ile uyumlu olan kullanımı kolay, resimler arasında format değişimi yapan. BMP resmi, JPEG resmine veya PNG formatını JPEG formatına veya diğer formatlar arası değişim, resimleri kırpma, kesme ve istenilen boyutlara göre düzenleme özelliği bulunan “PhotoScape” programını öneririz.

Eğer ben işimi profesyonel olarak yapmak istiyorum. Daha fazla özeliklere sahip program olsun ücretli olsa da olur diyenlerdenseniz size bu sefer ki program önerimiz ise “Adobe Photoshop” programı olacaktır. Adobe Photoshop programının genelde 30 gün deneme sürümü bulunmaktadır. Programı indirerek size uygun olup olmadığını 30 gün kullanarak lisansını satın alıp almayacağınızı karar vermenizi de sizlere öneririz.

Adobe Photoshop Tarayıcılar İçin Alternatif Resim Programı

Taratmış olduğunuz resimler üzerinden bu şekilde daha rahat işlem yapabilirsiniz. Bu resim programları ile tarayıcınızda direk taratma işlemi yapabiliyorsunuz.

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.