Türk Telekom İnternet Kurulum Yardımcı Programı İndir

Türk Telekom İnternet Kurulum Yardımcı Programı

Türk Telekom tarafından hazırlanan internet kurulumunu basit şekilde yapabilmeniz için internet bağlantınızı uygulamanıza yardımcı Türk Telekom’un sunduğu yazılımın kendisidir.

Kurulumu: İndirmiş olduğunuz dosyayı Winrar programını bilgisayarınızdan kullanarak tamamen bilgisayarınızda açınız.

Açılmış klasör içerisinde tek bir dosya çıkacaktır. Bu dosyayı çalıştırınız ve kurulum kısmında başlat ve iptal butonlarını göreceksiniz, başlat butonuna basarak internet bağlantılarının ayarlanmasını bekliyoruz.

Bu İşlem biraz zaman alabilir maksimum 5 dakika minimum ise 1 dakika bekleyeceksiniz. Burada siz hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor program sizin hattınız üzerinde bulunan kullanıcı adı ve şifrenizi alarak modeminiz uyarlayacak ve internet testini gerçekleştirerek kurulum penceresini kapatmanızı isteyecektir.

Türk Telekom İnternet Kurulum Yardımcı Programı

Artık bilgisayarınızda internet hazır interneti kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu yazılım sadece Türk Telekom internet için geçerli olup tamamen ücretsiz bir Telekom hizmetidir.

Türk Telekom İnternet Kurulum Yardımcı Programı İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.