TX Shocker USB Çift Titreşim PC – Resimli Kurulum Anlatım – Oyun Kolu Driver İndir

TX Shocker USB Çift Titreşim PC – Resimli Kurulum Anlatım – Oyun Kolu Driver

TX Shocker USB girişli oyun kolu için driver ve bilgisayarınız için driver dosyasını nasıl tanıtacağınız resimler ile birlikte sizlere vereceğiz. Driver kurulumu sırasına resimleri ve alt tarafında kurulum için verilmiş yazıları okuyarak bilgisayarınıza uygulayınız.

Driver Kurulumu: Driver kurulumuna başlamadan önce cihazınızı bilgisayarınıza takınız ve driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme sırasında sayfayı kapatmayınız ve driver dosyasını indirme işlemini yarıda kesmeyiniz.

Driver dosyası tamamen indirme işlemi yaptığınızda driver kurulumu için bilgisayarınızda driver kurulumunu başlatınız. Driver tamamen indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi tamamen yapılmadığında cihazınızı bilgisayarınızda tanıtamazsınız.

TX Shocker USB Çift Titreşim PC Oyun Kolu

TX Shocker USB PC Oyun Kolu Driver Kurulumu 1

Driver kurulumunu başlattığınızda kısa bir süreli olacak şekilde bilgisayarınıza driver kurulumu yapmak için geçici dosyaları atacak ve kurulum ana sayfası çıkacaktır. Kurulum 1 için olan bu driver kurulum sayfasında “Next” yani ileri butonuna basarak kurulum için devam ediniz.

TX Shocker USB PC Oyun Kolu Driver Kurulumu 2

2. kurulum yerinden bilgisayarınıza cihazı kullanmanız için gerekli dosyaları atarak kurulumu 3. kurulum ekranında gördüğünüz gibi sizden bitirmenizi isteyecektir. Driver kurulumu bu şekilde sonlandırarak bitiriniz. Bilgisayarınızda başlat ve Aygıtlar alanında cihazınızı görebilirsiniz. Ayarlamaları bu alanda yapabilirsiniz.

TX Shocker USB PC Oyun Kolu Driver Kurulumu 3

Kurulum sırasında bilgisayara tanıtma işlemi anında sorun yaşayanlar sorusu olan sayfa içerisinde sorularını sorabilirler. Editörler tarafından sorulara cevap verilmektedir. Her türlü sorunuzu çekinmeden iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 2.5 MB
Üretici: TX Computers
Dil: İngilizce

TX Shocker USB Çift Titreşim PC Oyun Kolu Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.