VIA V-RAID Driver İndir

VIA V-RAID Driver

VIA V-RAID için driver dosyasıdır. Uyumlu model ve işletim sistemlerine sayfadan bakınız.

Uyumlu Modeller: VT6410 IDE RAID controller,Discrete Serial ATA RAID controllers VT6420, VT6421, VT6421A,VT8237 Integrated Serial ATA RAID controller, VT8251 Integrated Serial ATA RAID controller, CX700 Integrated Serial ATA RAID controller, VX700 Integrated Serial ATA RAID controller, VX800/VX800UT Integrated Serial ATA RAID controller, VX820/VX820UT Integrated Serial ATA RAID controller ve son olarak da VX855/VX875 Integrated Serial ATA RAID controller modelleri ile uyumlu driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen site içerisinde indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve cihazınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tamamen indirmeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz ya da uygulayınız. Driver dosyası cihazınızı doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfadan işletim sistemi uyumunu kontrol ediniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 12 Mb.
Driver Dosya Adı: V-RAID_v6.10a.zip
Üretici: Via
Dil: İngilizce

VIA V-RAID Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.