Xerox Phaser 3117 Yazıcı Driver İndir

Xerox Phaser 3117 Yazıcı Driver

Xerox Phaser 3117 Yazıcı model yazıcı kullanıcıların sistemlerinde yazıcıyı tanıtmalarında kullanabilecekleri driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını sayfadan tam indiriniz. İndirme işleminden sonraki kurulum işlemlerini hemen alt kısımda sizlere resimli olarak vereceğiz.

Resimleri ve alt tarafta bulunan açıklamları okuyarak driver kurulumunu şu şekilde yapabilirsiniz. Kurulum ve diğer sorularınız olursa detaylarını yazacak şekilde sayfadan sorabilirsiniz.

Sorularınıza editörler tarafından cevap verilmektedir. Sorununuz detaylarını yazmayı unutmayınız.

Xerox Phaser 3117 Yazıcı Driver

Buradaki sizlere yazıcının driver yükleceği yeri göstermektedir. İsterseniz driver yüklenecek yeri değiştirebilirsiniz. Ama gerek yoktur bu şekilde bırakabilirsiniz. Kesinlikle driver yükledikten sonra burayı silmeyiniz.

Xerox Phaser 3117 Yazıcı Driver 2 Kurulum Anlatım Resim

Bu kısımda ise dili değiştirebilirsiniz. Standart olarak türkçedir bu şekilde kalsın ve yazıcı sürücünü yükleyi tıklayınız. Bundan sonra tipik kurulumu seçiniz ve en son kurulumu yapacaktır. Eğer yazıcınız takılı değilse uyarı alırsınız. Takıp devam ediniz.

Xerox Phaser 3117 Yazıcı

1. İndirme

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 5.1 Mb.
Üretici: Xerox
Dil: İngilizce

Xerox Phaser 3117 Yazıcı Driver 1 İndir


2. İndirme

İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 8.6 Mb.
Üretici: Xerox
Dil: Türkçe

Xerox Phaser 3117 Yazıcı Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

10 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. seyfettin çetin

  Xerox plaser 3117 onarım ve tamirini nerede ve nasıl yaptırabilirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Seyfettin ÇETİN,

   Bulunduğunuz yerde yazıcı tamiri yapan yerler vardır. Fakat biz size Xerox servisine gitmenizi bulunduğunuz yerde yoksa göndermenizi tavsiye ederiz. Sorunuz driver ile alakalı değil. Servisleri garanti belgesinin arka sayfasından ya da Xerox sitesinden görebilirsiniz.

 2. ismail

  driver kuruldu, başarılı ama yazıcıya gönderince print to file diyor ve dosya adı kaydı yapmaya çalışıyor neden yazmıyor…

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmail Bey,

   Yazdırmak istediğiniz belgenin düzgün bir şekilde açıldığına emin olunuz. Başka bir deneme çıktı almayı deneyiniz ya da test çıktısı almayı deneyiniz. Başka bir belgeyi yazdırıyor bu istediğiniz belgeyi yazdıramıyorsanız belgede sorun var demektedir.

 3. önder yakışır

  Windows 7 için olur mu buradaki driver

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Önder Bey, 1. İndirme seçeneği Windows 7 tüm serileri için gerçelidir. 1. İndirme seçeneğini indirerek Windows 7 işletim sisteminizde yazıcınızı bilgisayarınızda tanıtabilirsiniz.

 4. Nizamettin

  Windows 10 için yükledim çalışmadı?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nizamettin Bey,

   İndirdiğiniz driver Windows 10 ile uyumludur. Driver Dosya Adı : Phaser_3117_Win8_32-bit_and_64-bit_GDI.exe Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 8, 8.1 ve 10 (32 bit ve 64 bit), Versiyon 3.04.96.01 tekrar indirerek deneyip bilgi verebilir misiniz?

   1. mert

    win7 için zip indirdim ama nasıl kurabilirim

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Mert Bey,

     İndirmiş olduğunuz Phaser_3117_W7.zip dosyasını açınız. İki adet klasör göreceksiniz. Birisi 32 bit için, diğer 64 bit için klasör sonunda yazmaktadır bit sürümü. Hangi bit sürümünü kullanıyorsanız donanım ekle kaldırdan yüklemeniz yeterli olacaktır.