Zebra Android USB Driver (Resimli Kurulum Anlatımlı) İndir

Zebra Android USB Driver

Zebra Andorid USB driver ile bilgisayardan bilgisayara veya Android cihazınıza bağlantı yapabilmeniz için dirver dosyasını içermektedir.

Driver Kurulumu: İndirmiş olduğunuz driver dosyası Zebra USB Android bağlantısı için orijinal Zebra Technologies tarafından sunulmuş olan driver dosyasıdır. Driver dosyasını indirdikten sonra başlamadan önce bağlantıları yapınız ve indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatmak için çalıştırınız.

Driver ilk kurulum aşamasında sizden kurulumu onay vermeniz isteyecektir. Kuruluma ekranda “Kurun” butonuna basarak onay veriniz. Bu aşmadan sonra bilgisayarınıza USB driver kurulmaya başlayacak ve kısa süre içerisinde kurulum bitirerek bilgisayarınıza tekrar başlatmanızı isteyecektedir. Aygıtın tam olarak tanıması için bilgisayarınızı başlatınız ve açılmasını bekleyiniz.

Zebra Android USB Driver Kurulum Yapma

Zebra Android USB Driver Kurulma Ekranı

Bilgisayarınız başladıktan sonra aygıtınız takılı ise otomatik olarak görecek veya bilgisayarınızda sürücü ve aygıtlar alanında cihazı görebileceksiniz. Driver dosyaların bilgisayar yüklü olduğu klasör Program Files içerisinde C:\Program Files\Zebra Android USB Drivers olarak görmektedir. Burada sadece sistem dosyaları yer alır. Siz sadece bundan sonra USB ile bağlantı yapmak istediğiniz Zebra için cihazı takmanız yeterli olacaktır.

Zebra Android USB Driver Bilgisayarı Başlatma Ekranı

Driver kurulumu bu şekilde basittir, eğer sorunuz olursa alt tarafta bulunan yorumlardan alanından bizlere yazabilirsiniz, sorunuz editörler tarafından incelenerek cevap verilecektir. Aklınıza takılan öğrenmek istediğiniz tüm USB driver ile alakalı olan sorularınızı çekinmeden bize iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 8.3 MB
Driver Dosya Adı: androiddrv020200.exe
Üretici: Zebra Technologies
Dil: İngilizce

Zebra Android USB Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.