A4 Tech PK-635K Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-635K Kamera Driver

A4 Tech PK-635K Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech PK-635K Web Kamera

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim sisteminiz ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 41.6 Mb.
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-635K Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

10 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ercan Pek

  Driverı kamerayı taktıktan sonra mı kuracağız, yoksa yükleyerek kamerayı mı takacağız.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ercan Bey,

   Her ikisi de olur fakat ilk olarak kamerayı takmanızı ve donanım bulundu uyarısını almanızı öneririz. Bazen kamera takılı olmadığından sistem cihazı bulamadığı için kurulum tam olmayabiliyor. Kemarayı takarak driverı kurmanızı öneririz.

 2. Efe Çelik

  Sonucu bulamadım.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Efe Bey,

   Sorunuzu lütfen biraz daha detaylandırabilir misiniz? Lütfen çekinmeden iletiniz bulamadığınız nedir? Size yardımcı olmaya çalışacağız.

 3. Nazan Öncü

  Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nazan Hanım,

   Bizlerde teşekkür ederiz. Sorunuz olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. Sizler için üretmeye devam ederek yine sizler için internete değer katmaya çalışıyoruz.

 4. Fahri Cem

  Teşekkür ederim, işime yaradı editör.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Fahri Bey,

   Bilgilendime için bizde teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. Ersin Büyük

  PC de mikrofonlu kulaklığımın mikrofonu neden çalışmıyor?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ersin Bey,

   Driver dosyaları aygıtı tanıtmak için kullanabileceğiniz sistem dosyalarıdır. Anladığımız kadarıyla siz görüntü almışınız var kulaklık çalışmıyor. Teknik olan bir sorundan bahsediyors olabilirsiniz. Çalışmayan aygıtlarınız için servislerden yardım istemenizi öneririz. Sorun driver ile alakalı değildir.