A4 Tech PK-635K Kamera Driver İndir

A4 Tech PK-635K Kamera Driver

A4 Tech PK-635K Kamera Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

A4 Tech PK-635K Web Kamera

Sorularınız için sayfa altında yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 41.6 MB
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-635K Kamera Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

17 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Azad Bağcı 2 Mayıs 2021

  Merhabalar. Aygıtım takılı olmasına ve driverı yüklememe rağmen (winrardan çıkan uygulmayı direkt çalıştırdım) aygıtın sürücüleri yüklenmemiş uyarısı alıyorum ve kullanamıyorum. Deneme amaçlı baktığımda WhatsApp webden kameranın çalışmadığını, ses kaydediciden de mikrofonunu kullanamadığımı anladım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

 2. Selim Gürbüz 26 Aralık 2020

  Uygulama inmiyor. Başka tarayıcılarda da denedim ama birşey değişmedi. Bilgisayarım Windows 8 Pro kullanıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)28 Aralık 2020

   Sayın Selim Bey,

   İndirmeden herhangi bir sorun yoktur. İndirme driver resimde gözüktüğü gibi direk A4 Tech sitesinden indirebilmektedir.

   Resim görüntüsünde görüldüğü üzere driver indirme sırasında sorunla karşılaşılmamıştır.

 3. Emirhan Çebişli 27 Kasım 2020

  Dosyayı indir kısmına tıkladığımda yeni sekme açılıp kapanıyor fakat dosya ne iniyor ne de indiriliyor işareti çıkıyor. Eğer yardım ederseniz mutlu olurum. Çünkü derslerim başladı ve kamerayı zorunlu tutuyorlar şimdiden teşekkür ederim. :)

  1. Editör (Site Editörü)27 Kasım 2020

   Sayın Emirhan Bey,

   İndirme orjinal indirme adresi güvenli protokol olan https olarak değişmiş. Driver indirme adresi yenilenmiştir. Sorunsuz olarak indirebilirsiniz.

  2. Celal Aklar 16 Ocak 2021

   Kanka o bağlantıya basılı tut yeni sekmeye at indirmeyi başlatıyor.

 4. Ercan Pek 8 Ekim 2020

  Driverı kamerayı taktıktan sonra mı kuracağız, yoksa yükleyerek kamerayı mı takacağız.

  1. Editör (Site Editörü)8 Ekim 2020

   Sayın Ercan Bey,

   Her ikisi de olur fakat ilk olarak kamerayı takmanızı ve donanım bulundu uyarısını almanızı öneririz. Bazen kamera takılı olmadığından sistem cihazı bulamadığı için kurulum tam olmayabiliyor. Kemarayı takarak driverı kurmanızı öneririz.

 5. Efe Çelik 5 Ekim 2020

  Sonucu bulamadım.

  1. Editör (Site Editörü)5 Ekim 2020

   Sayın Efe Bey,

   Sorunuzu lütfen biraz daha detaylandırabilir misiniz? Lütfen çekinmeden iletiniz bulamadığınız nedir? Size yardımcı olmaya çalışacağız.

 6. Nazan Öncü 22 Eylül 2020

  Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  1. Editör (Site Editörü)23 Eylül 2020

   Sayın Nazan Hanım,

   Bizlerde teşekkür ederiz. Sorunuz olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. Sizler için üretmeye devam ederek yine sizler için internete değer katmaya çalışıyoruz.

 7. Fahri Cem 10 Eylül 2020

  Teşekkür ederim, işime yaradı editör.

  1. Editör (Site Editörü)10 Eylül 2020

   Sayın Fahri Bey,

   Bilgilendime için bizde teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 8. Ersin Büyük 10 Eylül 2020

  PC de mikrofonlu kulaklığımın mikrofonu neden çalışmıyor?

  1. Editör (Site Editörü)10 Eylül 2020

   Sayın Ersin Bey,

   Driver dosyaları aygıtı tanıtmak için kullanabileceğiniz sistem dosyalarıdır. Anladığımız kadarıyla siz görüntü almışınız var kulaklık çalışmıyor. Teknik olan bir sorundan bahsediyors olabilirsiniz. Çalışmayan aygıtlarınız için servislerden yardım istemenizi öneririz. Sorun driver ile alakalı değildir.

  2. Emirhan Çebişli 27 Kasım 2020

   Ersin Bey mikrofonlu kulaklığınızın çalışmama nedeni arkadaki aux giriş kısmında sıkıntı olabilir. Kasanın ön tarafındaki aux girişine takıp denerseniz çalışabilir.

   Eğer o da olmaz ise ses cihazları yöneticisinden aygıtınıza sağ tıklayıp her şeye izin verin eğer yine çalışmazsa ya aux giriş kısmında yani kasanızda sıkıntı vardır. Kulaklığın hoparlör kısmında da sıkıntı olabilir.