Öneride Bulunma

Öneride Bulunma

Siz değerli kullanıcılarımıza site içinde sunmuş olduğumuz hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Site içerisinde kullanıcılarımızdan gelen yorumlar ve diğer yazışmalar istekleri üzerine kuruyor ve daha rahat kullanmalarını amaçlıyoruz.

Bizlere iletişim yolu ile ulaşan ve yorumlardan istek isteyerek siteyi geliştirmemize yardımcı olan tüm kullanıcılarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Site içerisinde siz değerli kullanıcılarımızın önerilerini almak için bu sayfayı kullanıma açtık. Bu sayfa altında yer alan yorum kutusundan siz değerli kullanıcılarımız yaşadığınız sorunları, anlamadığınız yerleri, zorlandığınız noktaları, olması gerekeni, yanlış olduğunu düşündüğünüz alanı, daha kolay kullanım için önerileri, site hız ile alakalı sorunları velhasıl site ile alakalı yapması gereken her şeyi bizlere iletebilirsiniz. Bu şekilde sizlere daha iyi hizmet vermiş olacağız. Yapmış olduğunuz tüm yorumlar bizler tarafından derinlemesine incelenerek siteye uygulanacaktır.

Yorum ya da önerilerinizi yazmadan önce bir hususa dikkat etmenizi rica ediyoruz. Bu sayfada sadece site ile alakalı soru ya da sorunlarınız paylaşınız. Eğer driver ile alakalı bir sorun paylaşacaksınız ilgili driver sayfasında paylaşmanız gerekmektedir. Burada sadece başta da belirdiğimiz konular ile alakalı site geneli öneri ve tavsiyelerinizi bizlerle paylaşınız.

Sitenin gelişimde önceden katkısı olan ve ilerleyen günlerde site içeriğini geliştirmeye yardımcı olacak olan tüm kullanıcılarımıza şimdiden teşekkür ederiz. Sorularınızı hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz sizlere daha iyi hizmet vermek için can attığımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla.

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ferdi Özdemir 16 Temmuz 2021

  Stalker Warrior X5 mausum var makro tuşları olmasında rağmen drivarlarını hiç bir yerde bulamadım.

 2. Gülçin Özkul 2 Nisan 2020

  Laser Jet Pro M102W yazıcının Wi-Fi şifresini unuttum bağlantı kuramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)2 Nisan 2020

   Sayın Gülçin Hanım,

   Yazıcınızın sisteminiz sıfırlamalı ya da şifreyi hatırlamalısınız alternatif bir yolu ne yazık ki yoktur.

 3. Hatice Çivici 29 Ağustos 2017

  Harika bir site hazırlayanların ellerine sağlık, çok teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)29 Ağustos 2017

   Sayın Hatice Hanım,

   İyi dilekleriniz için bizlerde size teşekkür ederiz. Sorunuz olduğundan lütfen çekinmeden iletiniz.