Brother HL-1240 Yazıcı Driver İndir

Brother HL-1240 Yazıcı Driver

Brother HL-1240 Yazıcı Driver

Brother HL-1240 yazıcı driver yazılımını indirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver exe olarak inecektir. Exe dosyasını çalıştırdığınızda iki adet klasör açacak birisi disk 1 diğer ise disk 2 siz disk 1 içerisine giriniz ve setup exe dosyasını çalıştırınız. Kurulumu bitiriniz, uyumlu işletim sistemlerini alt kısımdan kontrol ediniz.

İndirmekte olduğunu sürücü Paralel/ Ağ için PCL Sürücüsüdür.

Kurulum sonunda yazıcınızı kullanabilirsiniz. Burada işletim sistemini mutlaka kontrol etmelisiniz. Uyumlu işletim sistemleri sayfada kontrol ediniz.

Bu driver dosyası tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Sorularınız için sayfa içerisinde yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows Me

Boyut: 2.3 Mb.
Üretici: Brother
Dil: İngilizce

Brother HL-1240 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.