Brother MFC-7360 Yazıcı Driver İndir

Brother MFC-7360 Yazıcı Driver

Brother MFC-7360 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçilerek sizlerin indirmelerine sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Brother MFC-7360 Yazıcı

Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 121 Mb.
Üretici: Brother
Dil: İngilizce

Brother MFC-7360 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. yusuf aydın

  kurulum için gerekli dosyayı indirdim cihazımıda bağladım fakat next olup kurulum işlemini tamamlayamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yusuf Bey,

   Antivirüs programları veya işletim sistemi güvenlik duvarı engelliyor olabilir, bağlantılar tam olmayabilir bunları deneyiniz. Yine sorun devam ederse yapılan işlemleri detayları ile birlikte bildirirseniz size yardımcı olabiliriz.

   1. berat

    daha detaylı bi şekilde anlatabilirmisiniz aynı sorunu bende yaşıyorum

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Berat Bey,

     Driverı indirdikten sonra antivirüs programını geçici olarak kapatın ve driver dosyasını kurduktan sonra tekrar açın. Antivirüs programlarından geçici olarak şu dakika veya saate kadar koruma kalkanını kaldır ayarı var oradan yapacaksınız.

     10 dakika gibi koruma kalkanını kaldır diyebilirsiniz. 10 dakika kadar antivürüs programı pasifleşir 10 dakika sonra tekrar aktifleşir. Süreyi kendiniz belirleyiniz. Normalde 10 dakikalık bir işlemdir.