Canon CanoScan LiDE 210 Tarayıcı Driver İndir

Canon CanoScan LiDE 210 Tarayıcı

Canon CanoScan LiDE 210 Tarayıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon tarayıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden tarayıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak tarayıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon CanoScan LiDE 210 Tarayıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına alınmaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 9.2 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon CanoScan LiDE 210 Tarayıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sevil Açık

  Kurulum tamamlandı diyor ama gelen giden kurulan hiç bir şey yok.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sevil Hanım,

   Tarayıcınızın tüm kablo bağlantıları tam ve çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz