Canon i-SENSYS LBP6000B Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS LBP6000B Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS LBP6000B Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur.

Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz.

Driver Yardım

Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır.

Canon i-SENSYS LBP6000B Yazıcı

Site haricinde ya da üretici site haricinde site içerisinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.1 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6000B Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sırrı Genç 30 Ağustos 2022

  Kurulumu maalesef yapamadım. 2 gün uğraştım nasıl olacak şimdi?

  1. Editör (Site Editörü)31 Ağustos 2022

   Sayın Sırrı Bey,

   Yazıcıyı doğru bir şekilde taktığınıza emin olunuz. Sadece kurulumda ilerleyiniz ve kurulumu bitiriniz. Kurulum bittiğinde otomatik olarak driver cihazı tanıyacaktır. Ayrıca bir ayar yapmanıza gerek yoktur.

 2. Levent Özbolat 15 Nisan 2021

  Yazıcıyı kuramadım maalesef ne yapmam gerekir.

 3. kadir 18 Aralık 2017

  hiçbir şekilde kurulumu gerçekleştiremiyorum

  1. Editör (Site Editörü)18 Aralık 2017

   Sayın Kadir Bey,

   Aldığınız hatayı detayları ile birlikte bildirebilirsiniz. İşletim sisteminiz nedir ve işletim sisteminiz kaç bit bu bilgileri verdiğinizde beraber hatanıza çözüm bulabiliriz.