Canon i-SENSYS LBP6020 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS LBP6020 Yazıcı Driver

Canon marka i-SENSYS LBP6020 için yazıcı driver dosyası ile sisteminizde yazıcıyı tanıtarak, çıktı alabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon i-SENSYS LBP6020 Yazıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde site içerisinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1 İndirme 32 Bit İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows Server 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 11.2 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6020 Yazıcı Driver 32 Bit İndir


2 İndirme 64 Bit İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 13.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6020 Yazıcı Driver 64 Bit İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. ayşe

  programı indirdim ama açamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ayşe Hanım,

   Driver dosyalarını 32 bit ve 64 bit her ikisinde kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşılmadı driverları sorunsuz açılmaktadır. Tekrar indirerek deneyiniz.