Canon i-SENSYS LBP6020B Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS LBP6020B Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS LBP6020B Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon i-SENSYS LBP6020B Yazıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde sayfada hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. Driver İndirmesi 32 Bit Windows İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.2 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6020B Yazıcı Driver İndir


2. Driver İndirmesi 64 Bit Windows İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 13.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6020B Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Rana Güzel

  Tanıtıyorum olmuyor ne yapmam lazım?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Rana Hanım,

   Yazıcı modelinizi ve işletim sisteminizin uyumlu olduğunu kontrol ediniz. Nerede sorun yaşadığınızı bildirirseniz anlayarak size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Lütfen çekinmeden iletiniz. Site editörleri ya da site kullanıcılara sorulara cevap vermektedir.

 2. Zekeriya Bayraktar

  Unzip folder yazıp kapandı.

 3. Yeliz Yazıcı

  Canon yazıcılar iyi özelikle bu modeli almak isteyene tavsiye ederim.

 4. Yasin Aktepe

  Kurulum ekranı kendiliğinden gidiyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yasin Bey,

   Driver dosyasını biraz önce kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Herhangi bir hata alıyor musunuz? Bir de bilgisayarınızda virüs ya da güvenlik programlarından birisi kapatıyor olabilir. Geçici olarak güvenlik programlarını kapatınız driver dosyasını tekrar yükleyiniz ve kapattığınız güvenlik programlarını açınız.

 5. Gökhan Bingöl

  Baya yararlı oldu bunu paylaşan tüm editörlere teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Gökhan Bey,

   Bildirimiz için teşekkür ederiz. Siteyi ne zaman isterseniz ziyaret ederek driver ihtiyacınızı görebilir, bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 6. Nur Tezmen

  Merhaba, driverı indirdim, herhangi bir hata vermiyor ama kurulum ekranı kendiliğinden kapanıyor. Sorun ne olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nur Hanım,

   Driver kurulumunu sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Muhtemelen sürekli olarak bilgisayarınızda driver kurulumunu çalıştırdığınız için yığılma olmuş olma ihtimali yüksek. Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar kurmayı dener misiniz? Driver dosyasını indiriniz ve kurulum ekranların gelmesini bekleyerek işlemlerinizi yapınız.

   1. Murat Çetintaş

    Driver kurulmuyor.

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Murat Bey,

     Driver dosyasını Windows bit sürümünüze göre sayfadan indirerek tekrar dener misiniz? Şu anda herhangi bir sorun yoktur.