Canon i-SENSYS MF4350d Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4350d Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4350d Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driverı indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon i-SENSYS MF4350d Yazıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 23.3 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4350d Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Oğuz Torol 19 Ocak 2022

  Canon marka i-SENSYS 4350d model yazıcıyı bilgisayara yükleyemiyorum. Nasıl yapabilirim?

  1. Editör (Site Editörü)19 Ocak 2022

   Sayın Oğuz Bey,

   Yazıcınızı doğru bir şekilde çalışır olduğuna emin olduktan sonra sayfada ki driver indirerek kurmanız yeterlidir. Driver kurarken sadece ilerliyorsunuz ayar yapmanıza gerek yoktur. Driver kurulum bu kadar basittir.

   İşlemleri yapınız yine sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden bildiriniz. Editör ya da sitede bu ürünü kullanan ziyaretçiler sorularınıza cevap vermektedir.

 2. Murat Yıldız 6 Mayıs 2020

  Yazıcıya kağıt sıkıştı çıkaramıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)19 Ocak 2022

   Sayın Murat Bey,

   Beslemeden kâğıdı fazla zorlamayacak şekilde çekiniz. Eğer elinizle çekemiyorsanız kıskaç şeklinde bir aletle kâğıdı tutarak çekebilirsiniz. Toneri çıkararak yine içerisinde kâğıt kalmış mı bakınız.