Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driverı indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme Windows 32 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 21.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver Windows 32 Bit İndir


2. İndirme Windows 64 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 24.5 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver Windows 64 Bit İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

11 Yorum veya Yardım İsteği

 1. zeynep

  merhaba bılgısayarım canon mf4410 yazıcının usb aygıtı arızalı tannınmıyor dıyor ama kabloyu yenı aldım acaba yazıcının kablo cıkısıylamı alakalı problem

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Zeynep Hanım,

   Kabloyu yeni aldığınızı beyan etmişiniz. Bilgisayar girişi, yazıcı girişi de olabilir. Tam olarak emin değilseniz teknik olan konularda teknik servisten yardım almalısınız. Bu tür sorunların çözümünü manüel elle işle yapmak olduğundan, internette bulamazsınız.

 2. Halis

  merhaba canon mf 4410 driver indirdim fakat bilgisayarım indirilen driverı çalıştırmıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Halis Bey,

   Nerede tam olarak sorun yaşıyorsunuz. Bu şekilde sorunuz anlaşılmamakta ve cevap verilememektedir.

 3. dursun

  tarama işlemi yaptıramıyorum tarama yapmak istediğimde bilgisayarı bağla diyor bilgisayarı görmüyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Dursun Bey,

   Driver sayfa içerisinden indirerek mi bilgisayarınıza kurdunuz? Eğer diğer sitelerden indirerek kurduysanız indirmiş olduğunu driver yazdırma, tarama ve fax fonksiyonların hepsini çalıştırmaya uyumlu driverdır dosyasıdır. Eğer sayfadan indirerek kurmadıysanız önce ki kurulumları silerek tekra sayfa içerisinden driver dosyasını indirerek bilgisayarınıza kurduğunuzda sorununuz çözülecektir.

  2. ulvi

   teşekkür ederim işime yaradı

 4. ulvi üzmez

  Merhaba bu driver Windows 10 için de geçerli midir? Bilgi vermenizi rica ederim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ulvi ÜZMEZ,

   İndirmiş olduğunuz driver dosyası Windows 10 işletim sisteminin tüm versiyonları için geçerlidir. İndirerek Canon marka yazıcınızı bilgisayarınızda tanıtabilirsiniz.

   1. Fahrettin

    pirinteri komutere nasıl tanıtım

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Fahrettin Bey,

     Sayfa içerisinde uyumlu olan işletim sisteminizin karşısında yer alan Windows işletim sisteminizin bit sürümüne göre driver dosyasını indirerek kurmanız yeterlidir.

     Windows bit sürümünüze mutlaka dikkat etmelisiniz eğer 32 bit Windows işletim sistemi kullanıyorsanız 32 bit olan driver dosyasını 64 bit işletim sistemi içinde 64 bit Windows driver dosyasını indirerek kurmanız gereklidir.