Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driverı indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız.

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır.

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı

Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme Windows 32 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.1 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver Windows 32 Bit İndir


2. İndirme Windows 64 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 24.5 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4410 Yazıcı Driver Windows 64 Bit İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

15 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sevim Değirmenci 15 Şubat 2023

  İyi günler bilgisayarım MF4410 printer sorunsuz çalışıyor lakin scan çalışmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)16 Şubat 2023

   Sayın Sevim Hanım,

   Driverı kurdunuz ve yazıcı yazdırma işlemi yapıyor tarama çalışmıyorsa teknik bir sorun olabilir. Yetkili teknik servisten yardım isteyiniz. Sorunuz driver ile alakalı değildir.

 2. Ayşegül Tunca 10 Eylül 2022

  Canon i-SENSYS MF4410 yazıcısını hem 64 biti indirmeyi denedim hem de 32 biti ikisini de indirdiğimde hata veriyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)10 Eylül 2022

   Sayın Ayşegül Hanım,

   Windows işletim sisteminiz 32 bit ise 32 bit olan driver dosyasını, 64 bit ise 64 bit olan driver dosyasını kurmalısınız. Her ikisini de kurmayınız. Windows bit sürümüne göre doğru driver indirmeseniz yazıcınız çalışmayacaktır. İndirmiş veya kurmuş olduğunuz driverı silerek işletim sisteminizin bit sürümüne göre doğru olan driverı indirerek tekrar kurunuz.

 3. zeynep 10 Nisan 2020

  merhaba bılgısayarım canon mf4410 yazıcının usb aygıtı arızalı tannınmıyor dıyor ama kabloyu yenı aldım acaba yazıcının kablo cıkısıylamı alakalı problem

  1. Editör (Site Editörü)13 Nisan 2020

   Sayın Zeynep Hanım,

   Kabloyu yeni aldığınızı beyan etmişiniz. Bilgisayar girişi, yazıcı girişi de olabilir. Tam olarak emin değilseniz teknik olan konularda teknik servisten yardım almalısınız. Bu tür sorunların çözümünü manüel elle işle yapmak olduğundan, internette bulamazsınız.

 4. Halis 16 Nisan 2019

  merhaba canon mf 4410 driver indirdim fakat bilgisayarım indirilen driverı çalıştırmıyor

  1. Editör (Site Editörü)16 Nisan 2019

   Sayın Halis Bey,

   Nerede tam olarak sorun yaşıyorsunuz. Bu şekilde sorunuz anlaşılmamakta ve cevap verilememektedir.

 5. dursun 22 Kasım 2017

  tarama işlemi yaptıramıyorum tarama yapmak istediğimde bilgisayarı bağla diyor bilgisayarı görmüyor.

  1. Editör (Site Editörü)22 Kasım 2017

   Sayın Dursun Bey,

   Driver sayfa içerisinden indirerek mi bilgisayarınıza kurdunuz? Eğer diğer sitelerden indirerek kurduysanız indirmiş olduğunu driver yazdırma, tarama ve fax fonksiyonların hepsini çalıştırmaya uyumlu driverdır dosyasıdır. Eğer sayfadan indirerek kurmadıysanız önce ki kurulumları silerek tekra sayfa içerisinden driver dosyasını indirerek bilgisayarınıza kurduğunuzda sorununuz çözülecektir.

  2. ulvi 30 Ocak 2019

   teşekkür ederim işime yaradı

 6. ulvi üzmez 31 Ekim 2017

  Merhaba bu driver Windows 10 için de geçerli midir? Bilgi vermenizi rica ederim.

  1. Editör (Site Editörü)31 Ekim 2017

   Sayın Ulvi ÜZMEZ,

   İndirmiş olduğunuz driver dosyası Windows 10 işletim sisteminin tüm versiyonları için geçerlidir. İndirerek Canon marka yazıcınızı bilgisayarınızda tanıtabilirsiniz.

   1. Fahrettin 18 Şubat 2018

    pirinteri komutere nasıl tanıtım

    1. Editör (Site Editörü)19 Şubat 2018

     Sayın Fahrettin Bey,

     Sayfa içerisinde uyumlu olan işletim sisteminizin karşısında yer alan Windows işletim sisteminizin bit sürümüne göre driver dosyasını indirerek kurmanız yeterlidir.

     Windows bit sürümünüze mutlaka dikkat etmelisiniz eğer 32 bit Windows işletim sistemi kullanıyorsanız 32 bit olan driver dosyasını 64 bit işletim sistemi içinde 64 bit Windows driver dosyasını indirerek kurmanız gereklidir.