Canon i-SENSYS MF4730 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4730 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4730 Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driverı indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz.

Driver Yardım

Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 35.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4730 Yazıcı Driver (32-Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 40.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4730 Yazıcı Driver (64-Bit) İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

6 Yardım veya Yorum

 1. CEMAL GÜNEŞ

  fişi taktım görmüypr pc ne yapmalıyım

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Cemal Bey,

   Bu sorun bilgisayar USB girişinden, yazıcı elektrik girişinden kaynaklanabilir. USB girişini farklı bir USB girişine takarak yazıcı girişlerini de kontrol ederek tekrar dener misiniz? Sorun yine tekrarlarsa teknik bir sorun var demektir teknik servise götürmelisiniz. Driver ile bunu çözemezsiniz.

 2. cemal güneş

  canon i-4730 indiremiyoruz.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Cemal GÜNEŞ;

   Biraz önce driver dosyasını indirme işlemini kontrol ettiğimizde herhangi bir soruna rastlanmamıştır.

   Muhtemelen internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun yaşadınız. İnternet bağlantı hızınızı kontrol ederek sayfa içerisinde tekrar indirme yapmayı deneyiniz. Sorun yaşarsanız tekrar buradan çekinmeden dönüş yapabilirsiniz.

   1. Yaşar

    Bilgisayara nasıl tanıtacağım yardım edermisiniz

    1. Driver İndir (Site Editörü)

     Sayın Yaşar Bey,

     Driver dosyasını bilgisayarınıza Windows işletim sistemi olarak 32 bit veya 64 bit hangisini kullanıyorsanız indiriniz. Bilgisayarınıza indirme işleminden sonra direk kurulum dosyası indirme klasörünüzde (indirdiğiniz yerde) çalıştırınız.

     Kurulumda ilerleyerek devam ediniz ve kurulumu bitiriniz. Bu kadar basittir driver kurma işlemi, yazıcınızı bağlamayı ve 32 bir veya 64 bit hangisini kullanıyorsanız doğru indirdiğinizde sorun yaşamazsınız.

     Soracağınız başka bir soru olursa çekinmeden buradan yazabilirsiniz.