Canon PIXMA E474 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA E474 Yazıcı Driver

Canon PIXMA E474 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kabloların tam olarak oturup oturmadığını kontrol etmelisiniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Canon PIXMA E474 Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 20.7 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon PIXMA E474 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Adem Doğan 22 Mayıs 2021

  Merhabalar ben yazıcımı yeni aldım ama telefona nasıl bağlanacak bilmiyorum.

 2. Hakkı Özseven 28 Nisan 2021

  Bilgisayarım yazıcıyı görmüyor. Ne yapmam lazım? Bilgisayar Windows 10, yazıcı Canon E474 kullanıyorum.

  1. Editör (Site Editörü)29 Nisan 2021

   Sayıh Hakkı Bey,

   Yazıcınızı görmüyor olmamasın birçok nedeni olabilir. İlk olarak bağlantılarınızı kontrol edin driver dosyasını yükleyiniz. Sonra ki işlemlerde sorun yaşarsanız buradan detaylarını bildiriniz.

 3. Ragıp 31 Temmuz 2018

  çalıştı sonunda teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)31 Temmuz 2018

   Sayın Ragıp Bey,

   Bildirimiz için bizlerde size teşekkür ederiz. Sorununuz olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz.

  2. Bahadır 6 Ekim 2018

   kopyalamada sorun oldu diyo ne yapmalıyım

   1. Editör (Site Editörü)6 Ekim 2018

    Sayın Bahadır Bey,

    Kopyalamada sorun oldu derken nerede hata aldınız, indirme de sorun yaşadınız biraz daha detaylı anlatabilir misiniz? Bir şey mi kopyalıyordunuz?

 4. başar 16 Kasım 2017

  Win 7 ye kuramıyorum. Bu işletim sisteminde kullanılamaz diyor yardımlarınızı rica ediyorum.

  1. Editör (Site Editörü)16 Kasım 2017

   Sayın Başar Bey,

   Ufak bir güncelleme işlemi yaptık. Tekrar deneyebilir misiniz? Şu anda Windows 7 32 ve 64 bit için uyumludur, ayrıca diğer uyumlu işletim sistemlerini alta bulabilirsiniz.

   Uyumlu İşletim Sistemleri Sırası ile, Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows Vista (32-bit) ve Windows Vista (64-bit).