Canon PIXMA iP1500 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA iP1500 Yazıcı Driver

Canon PIXMA iP1500 model yazıcı için sistem driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu: Driver indirme işleminden sonra kuruluma geçiniz. Bekleyiniz yazıcı bağlantıları tam olarak kontrol ediniz. Bunlar yazıcı bilgisayar bağlantısıdır. Bağlantıları kontrol ettikten soran kurulumu devam ederek tamamen bitiniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Canon PIXMA iP1500 Yazıcı

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı site ziyaretçileri sorusunu detaylandırmadıklarından veya çok kısa yazdığından dolayı aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows Vista

Boyut: 4.2 MB
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA iP1500 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İrem Kutlay 28 Ekim 2020

  Canon pixma ip1500 kurulumuna indirmeme ve bağlı olmasına rağmen yazdırma işlemi gerçekleşmiyor ve hata veriyor.

  1. Editör (Site Editörü)29 Ekim 2020

   Sayın İrem Hanım,

   Hatanın ne olduğunu yazmamışsınız. Sıklıkla karşılaşılan hatalardan olan bağlantılardan kaynaklı olma ihtimali yüksek, yazıcı bilgisayar arası tüm bağlantıları çıkararak tekrar takınız ya da yazıcıyı bilgisayarınızda farklı bir girişe takınız. Yazıcıya elektrik gelmiyor dediğimiz yöntem düzeltecektir.