Canon PIXMA iP2700 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA iP2700 Yazıcı Driver

Canon PIXMA iP2700 yazıcı kullanıcıların sistemlerinde yazıcılasını tanıtmaları için gerekli driver sistem dosyaları.

Driver Kurulumu: Driver exe olarak açılacaktır. Driver kurmadan yazıcınızın bağlı olup olmadığını kontrol ediniz eğer yazıcınızı bağla değilse direk hata alırsınız ve kurmazsınız. Bağlantılar tam olduğunda sistem otomarik olarak ilerleyerek kurulumunu kendisi yapacaktır. Yönergeleri takip ederek bitiriniz.

Driver kurulumu bittikten sonra sitem oto olarak tanımış olacaktır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan yazıcınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir.

Driver Yardım

Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 16.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA iP2700 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

7 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Baran Danış

  Canon ip2700 yazıcımız var yazdıklarınızı yaptım driverı yükledim fakat yazmıyo acil yardım istiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Baran Danış, bilgisayarınıza driver sorunsuz bir şekilde yüklendi, yazıcınızı bilgisayar tanıdıysa bu durumda yapmanız gereken yazıcınızı teknik servise götürmeniz olacaktır. Yazıcınızda teknik sorun olabilir.

 2. Editör (Site Editörü)

  Driver Adı : pd68-win-ip2700-2_56a-ea24.exe Driver Versiyonu : 2.56a

  Driver Açıklama : Bu dosya, Canon IJ yazıcılar için bir yazıcı sürücüsüdür.

  Uyumlu İşletim Sistemleri : Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit), Windows XP (32-bit).

 3. CELAL TARIK

  ij surucunuzu doğru bir şekilde yükleyin diyor doğru bir şekilde hatasının ardından ise xps yükleyin diyor hata veriyor lütfen yardımcı olun

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Celal Bey, Canon IJ ve Windows 10 işletim sistemine uyumlu bir şekilde driver güncellenmiştir (işletim sisteminiz 10 olmayabilir diğer işletim sistemleri içinde uyumlu). Driver tekrar indirerek kurulum yapmanız bu sorunu çözmenizde yeterli olacaktır.

 4. Nihal

  merhaba canon iP2700 çalıştıramıyorum acil olarak yardım istiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nihal hanım sorunu bildirebilirmisiniz nerede hata alıyorsunuz detaylı olarak bildirirseniz size yardımcı olmak isteriz. Bu şekilde sorununuzu anlayamadık.