HP 1216 DeskJet Ink Advantage Yazıcı Driver İndir

HP 1216 DeskJet Ink Advantage Yazıcı Driver

HP 1216 DeskJet Ink Advantage Yazıcı Driver.

Driver dosyasını indirmeye başladıktan sonra driver dosyasının tam olarak indirmesini bekleyiniz. İndirme işlemi sırasında tarayıcı kapatmayınız, driver indirmesini durdurmayınız. Driver tam olarak kurulması için driver dosyasını tamamen indirmeniz gerekmektedir. Driver dosyası indirmesi tamamlandıktan sonra driverı kurunuz ya da uygulayınız.

İndirdiğiniz driver üretici tarafından sunulduğu şekilde indirilmeye sunulmaktadır. Driver dosyaları üretici sitesinden ya da site sunucusundan indirilmektedir. Driver hakkında tüm sorularınızı sayfa altında bulunan yardım alanından sorabilirsiniz. Sorularınıza site editörleri tarafından cevap verilmektedir.

Driver ile ilgili sorularınızı sorarken lütfen sorunuzu ayrıntılı bir şekilde detaylandırmayı unutmayınız.

Driver Yardım

Yaşadığınız sorun ya da nerede sorunla karşılaştığınız gibi detayları yazmaya özen gösteriniz. Detaylandırılmayan sorulara editörler tarafından sorunun anlaşılması için tekrar soru sorulduğu ve cevap alma süresinin uzadığı gözlemlenmiştir.

Sorularınızı detaylandırdığınızda anlaşılır olacak ve sorularınıza daha hızlı cevap alabileceksiniz.

Burada sadece driver ve driver ile alakalı işlemler yer almaktadır. Driver harici ve teknik sorularınızı buradan sormayınız. Teknik sorunları internetten çözemezsiniz. Teknik sorunlar için manüel işlem yaptırmanız gerekebilir. Teknik sorunlarınız için üretici yetkili teknik servisleri ile iletişime geçmelisiniz.

HP 1216

Driver dosyaları güvenlik kontrolleri yapılmaktadır. Güvenlik kontrollerini yapılmış olsa da driver dosyasını siteden indirdikten sonra indirdiğiniz driverı çalıştırmadan kendinizde virüs koruma programları ile taramanızı tavsiye ediyoruz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 78.7 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP 1216 DeskJet Ink Advantage Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.