HP 1315 Yazıcı Driver İndir

HP 1315 Yazıcı Driver

HP 1315 Yazıcı Driver

HP 1315 model yazıcı kullanıcıları için sistemlerinden kurmaları gerekli olan driver yazılımı alt kısımdan indirebilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver kurulumu sizlere alt kısımda resimli ve anlatımlı bir şekilde vereceğiz. Resimlere inceleyip hemen alt kısımda açıklamaları dikkatlice uygulayarak sizde aynısı yapmanızı öneririz. Resimli ve Türkçe anlatım olduğundan dolayı rahatlıkla anlayabileceğinizi düşünüyoruz.

İndireceğiz driver yaklaşık olarak 300 MB. Full özellikli bir driverdır. 300 MB. inmesi biraz zaman alabilir bu sizin internet hızınız ile alakalıdır. Driver tam olarak indirerek kurulum aşamalarını alt kısımda ki resimlerden inceleyeniz.

HP-1315-yazıcı-driver-kurulum-ekranı-1

Driver indirme ve kurulum başlatma sırasında ile driver kurmak için üst kısımda ki resimdeki gibi driver dosyasını sisteme atacaktır. Bu işlem yüzde yüz olana kadar bekleyeceksiniz.

HP-1315-yazıcı-driver-kurulum-ekranı-2

Yüzde yüz açma işleminden sonra üst kısımda görüldüğü üzere kurulum ana ekranı gelecektir. İşletim sistemiz Windows 8, Windows 10 ya da Windows 11 olmalı eğer değilse işletim sistemi hatası alırsınız. Bu kurulum ekranından sonra driver dosyasını sisteminize atacaktır. Driver kurma işlemi tamamen bitmiş olacaktır. Sonladırınız ve bitiriniz işlem bu kadar.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 326 Mb.
Üretici: Hp
Dil: Türkçe

HP Deskjet F4180 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.