HP Deskjet 845c Yazıcı Driver İndir

HP Deskjet 845c Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Bu driver dosyası tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Sorularınız için sayfa içerisinde yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows XP

Boyut: 17.3 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Deskjet 845c Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Nadir Akkoca

  Döş 98 programda 845c kullanıyordum. Memnundum elektrik kesilmesi sonucu çalışmıyor. Önerinizi rica etsem.

 2. burcu

  merhaba hp deskjet 845 c yazıcım var laptop a kurmak istiyorum sayfada olan driver indirdim ama uyumsuz diyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Burcu Hanım,

   Driver sadece Windows XP için uyumludur. İşletim sisteminiz eğer Windows XP değilse işletim sistemi uyumsuz hatası alırsınız. Şu an için yeni Windows işletim sistemleri için driver yayınlanmamış yayınlanırsa buradan güncellemeler yapılacaktır.