HP IDT High Definition Audio Codec Driver İndir

HP IDT High Definition Audio Codec Driver

HP IDT High Definition Codec driver.

Driver Kurulumu: İndirdiğiniz driver üzerine tıklayarak çalıştırınız. Çalıştırma işleminden hemen sonra kurulum sayfası çıkacaktır. Kurulum sayfasında ilk ekranda size (C:\SwSetup\sp46567) içerisine kurulum dosyasını tacağını söyleyecektir. Burasını değiştirmeye bilirsiniz. Kurulum bittikten sonra da silebilirsiniz.

Kurulum yerine onay verdikten sonra kurulum yönergelerini sırası ile bir değişikik yapmadan ilerleyiniz.

En son kısımda sonlandıracaksanız ve işlemi bitireceksiniz. Eğer kurulum sırasında desteklenmeyen aygıt hatası alırsanız yanlış driver kuruyorsunuz demektir. Ses kartı modelinize emin olunuz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Boyut: 26.1 MB
Üretici: Hp
Dil: İngilizce

HP IDT High Definition Audio Codec Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Vedat Çarıcı 27 Aralık 2020

  Teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)28 Aralık 2020

   Sayın Vedat Bey,

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. Mustafa Demir 19 Nisan 2019

  Teşekkürler çok, çok sağ olun. Adamsınız driverindirmeli.com herkesin eline sağlık.

  1. Editör (Site Editörü)19 Nisan 2019

   Sayın Mustafa Bey,

   Siteyi kullanarak verdiğiniz bilgide bizi onurlandığınız için bizlerde siz değerli site ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Ne zaman sorununuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz. Saygılarımızla.

 3. Enes 4 Nisan 2018

  Hata veriyo bune ya

  1. Editör (Site Editörü)4 Nisan 2018

   Sayın Enes Bey,

   Aldığınız hata nedir detayları ile birlikte dönüş yapabilir misiniz?

 4. cenk 9 Ocak 2018

  hocam yükledim driver ı fakat sorun çıktı desteklemiyor diyor halbuki ben kendim baktım ses kartının ismine sorun nedir acaba

  1. Editör (Site Editörü)10 Ocak 2018

   Sayın Cenk Bey,

   Ses kartınız değil de işletim sisteminiz desteklemiyor olabilir?

 5. sedat 13 Temmuz 2017

  driverı inndirdim ve sorunsuz bir şekilde çalıştı bilgilendirme için teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)13 Temmuz 2017

   Sayın Sedat Bey, Bilgilendirme için bizde teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunda karşılaştığınızda lütfen çekinmeden iletiniz.

 6. Semiramis 14 Ocak 2017

  Ailecek kullanıyoruz

  1. Editör (Site Editörü)16 Ocak 2017

   Driver veya driverindirmeli.com’u ailecek kullandığınız için tüm aile bireylerinize teşekkürlerimizi sunarız. Sorun olduğundan lütfen çekinmeden bize iletiniz, tüm aile bireylerinize her zaman yardımcı olmak istediğimizi bilmenizi isteriz.