HP LaserJet 1020 Yazıcı Driver İndir

HP LaserJet 1020 Yazıcı Driver

HP LaserJet 1020 sistemde tanıtmak için yazıcı driver.

Driver Kurulumu: Driver boyutu az olduğu için indirme kısa sürecektir. Driver indirme klasörüne giderek açınız. Kurulum sırasında ile olarak gerekli dosyaları bilgisayarınıza kopyalayacaktır. Kopyalama işleminden hemen sonra kurulum kısmına geçeceksiniz. Bu kısımda herhangi bir değişiklik uygulamadan ilerleyin ve kurulum sonlandırma işlemini yapın.

Sistem otomatik olarak varsayılan yazıcınızı HP 1020 olarak ayarlayacak ve sizde yazıcıyı kullanmaya başlayabileceksiniz. Driver kurulumu bu şekilde basit bir işlemdir. Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız veya driver kurma işlemini doğru bir şekilde yapamazsanız bizlere sayfa altında yazarak soru veya sorunuz detaylarını bildirecek şekilde ulaşabilirsiniz.

HP LaserJet 1020 Yazıcı

Soru veya sorularınızı bizlere gönderdikten sonra editörler tarafından cevaplanarak bilgi verilecektir. Bizlerle iletişime sürekli olarak geçebilirsiniz. Soru veya sorunlarınız çözümünü bulmak için size ücretsiz olarak yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir

İşletim Sistemi: Windows Server, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 2.5 Mb.
Driver Dosya Adı: lj1018_1020_1022-HB-pnp-win32-tr.exe
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet 1020 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir

İşletim Sistemi: Windows Server, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 3 Mb.
Driver Dosya Adı: lj1018_1020_1022-HB-pnp-win64-tr.exe
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet 1020 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İbrahim

  Kurum yapılmıyor sizin uygulama çalışmıyor da bir sıkıntı var düzeltmenizi rica ederiz. Yazıcı HP Laser Jet 1020 sıkıntı kurum yapamamamdan kaynaklanmaktadır.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İbrahim Bey,

   HP LaserJet 1020 yazıcı için driver dosyaları yenilenmiştir. Tekrar indirerek kurulum yapabilirsiniz. İşletim sisteminizin bit sürümüne göre indirmeyi unutmayınız. Sorun yaşarsanız çekinmeden iletebilirsiniz.

 2. halil ipek

  yazıcıyı tanımıyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Halil İPEK,

   Yazıcıyı tanıtamamamızın birçok nedeni olabilir, siz tam olarak nerede sorun yaşıyorsunuz detaylı olarak bildirebilir misiniz? Bu şekilde anlatmak istediğiniz tam olarak anlayamadığımız için size yardımcı olamıyoruz.

 3. Mustafa

  HP laserjet 1020 yazıcı telefonuma (GM 5 plus) indirip kullanabilirmiyim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey,

   Eğer Wifi üzerinden bağlanarak işlem yapmak istiyorsanız cihazda Wifi özelliği olmadığından yapamazsınız.

 4. memet

  selam yazıcımı bir turlu bağlatamıyorum bi zahmet yardımcı ol hp 1020 model

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Memet Bey,

   Nerede sorun yaşadığınız bildirebilir misiniz? Neden yazıcınızı bağlayamıyorsunuz. Detaylı olarak bildirirsiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 5. Beyza

  neden yazıcıdan çıktı alamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Beyza Hanım,

   Yazıcıdan çıktı alamamanızın bir çok nedeni olabilir. Toner bitmiş olabilir, bağlantılarınızda sorun olabilir ve daha yüzlerce neden sıralanabilir. Hangi aşamada ne tür bir hata lıyorsunuz ya da hata almıyor belli bir yerde takılmamı yapıyor. Bunun detayını bilgilendirirseniz size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

   1. filiz

    hp kurulumu yapamıyorum

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Filiz Hanım,

     Driver dosyasını kontrol ettiğimizde sorunsuz kurulduğu görülmüştür. Nerede sorun yaşadığınızı detayları ile bildirirseniz yardımcı olmaya çalışacağız. Lütfen çekinmeden iletiniz.

     Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildiriniz. Genel olarak yapamadım, olmadı, kurulmadı gibi sorular anlaşılmamaktadır. Detay bildirilmeyen sorular da tekrar soru soruluyor zaman kaybı yaşanıyor. Lütfen sorunuzu anlaşılır şekilde sorunuz, teşekkür ederiz.