HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver İndir

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz. Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz. Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız.

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı

Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 235 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Doğan Salttürk

  HP LaserJet M1132 MFP yazıcım var. sürücüsünü indirilenler klasörüne indiriyorum. Kurmak için tıkladığımda ayıklama yapıyor. %100 ayıklandıktan sonra kapanıyor, kuruluma geçemiyorum

  Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Doğan SALTTÜRK,

   Virüs koruma programı veya güvenlik duvarı kurulumun başlangıcını engelliyor olabilir.

   Bilgisayarınızda bulunan virüs ve koruma programlarını driver dosyasını sonuna kadar kurarak kapatınız. Driver kurulumu bittikten, yazıcınızı tanıdıktan sonra tekrar korumaları açınız. Bu şekilde düzelecektir.

   Bu işlemleri uygulayınız halen sorun devam ederse lütfen çekinmeden bildiriniz.