HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver İndir

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz. Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz. Sorularınızı yönetirken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız.

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı

Bazı ziyaretçilerimiz soruları detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru veya sorun tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 241 Mb.
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP LaserJet Pro M1132 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Mehmet Özcan

  Doğan Saltürk’ün sorunu bende yaşıyorum. Dediğinizi yaptım ancak bu seferde sıfırlanma tamamlanmıyor diyor.

 2. Doğan Salttürk

  HP LaserJet M1132 MFP yazıcım var. sürücüsünü indirilenler klasörüne indiriyorum. Kurmak için tıkladığımda ayıklama yapıyor. %100 ayıklandıktan sonra kapanıyor, kuruluma geçemiyorum

  Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Doğan SALTTÜRK,

   Virüs koruma programı veya güvenlik duvarı kurulumun başlangıcını engelliyor olabilir.

   Bilgisayarınızda bulunan virüs ve koruma programlarını driver dosyasını sonuna kadar kurarak kapatınız. Driver kurulumu bittikten, yazıcınızı tanıdıktan sonra tekrar korumaları açınız. Bu şekilde düzelecektir.

   Bu işlemleri uygulayınız halen sorun devam ederse lütfen çekinmeden bildiriniz.

   1. Kamil Özdere

    Bende aynı sorunu yaşıyorum indiriyorum ayıklama yapılıyor tamamlandıktan sonra can not delete output file diye bir hata mesajı geliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?