HP Photosmart 6515 e-All-in-One Yazıcı Driver İndir

HP Photosmart 6515 e-All-in-One Yazıcı Driver

HP Photosmart 6515 model yazıcı kullanıcıları için Windows uyumlu driver.

Driver Kurulumu (Resimli): Driverı tamamen indiriniz. Driver boyutu yaklaşık olarak 60 MB tahmini internet hızınıza bağlı olarak 3 veya 4 dakika içinde tamamen indirme işlemi tamamlanacaktır indirmenin bitmesini bekleyiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz PS6510_1315-1.exe driver kurulumunu yazıcınızı tanıtmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırınız.

Bilgisayarınıza driver kurulumu için gerekli olan dosyaları atacak ve asıl kurulum ekranı önünüze gelecektir. Bu ekranda size güncelleme, ürün geliştirme, fotoğraf hazırlama programı ve diğer ek programları kurmak istediğinizi soracaktır.

Bu ekranda isterseniz seçili olanları ek olarak kurabilir, isterseniz yazılım seçimlerini özelleştirme yerinden istediğiniz pasifleştirerek kurmayabilirsiniz. Hiçbirisi kurmasanız dahi driver tanıyacaktır. Bilgisayarımda yer kaplamasın diyorsanız seçili olanları pasifleştirerek driver kurulumuna devam edebilirsiniz.

Diğer bir ekranda size kullanım koşulların yer aldığı kabul etmeniz için kullanım koşulları bilgisi verecektir, kabul ederek kuruluma devam ediyor ve bilgisayara tamamen yüklenmesini bekliyoruz.

Kurulum bitiminde son kurulum ekranı olarak size cihazı usb üzerinden mi yoksa kablosuz bağlantı üzerinden mi kullanmak istediğinizi soracaktır. İlgili seçiminizi yaparak driver kurulumunu tamamen bitirebilirsiniz. Driver kurulum bitiminde artık yazıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 62 MB
Üretici: HP
Dil: Türkçe

HP Photosmart 6515 e-All-in-One Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.