HP Photosmart C4280 All-in-One Yazıcı Driver İndir

HP Photosmart C4280 All-in-One Yazıcı Driver

HP Photosmart C4280 All-in-One Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

HP Photosmart C4280 All-in-One Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.3 Mb.
Üretici: HP
Dil: İngilizce

HP Photosmart C4280 All-in-One Yazıcı Driver

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ali İhsan Kovacı

  Merhaba driver indirilmiyor yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ali Bey,

   Driver dosyası link adresi değiştiğinden indirme işlemi yapamamışınız. Link adresi güncellendi indirebilirsiniz. Başka sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz. Editörler ya da yazıcıyı kullanan site kullanıcıları sorulara cevap vermektedir.

 2. Şenol Özsoy

  HP Photosmart C4280 yazıcı sürücüsünü buradan indirmem yeterli olacak mı?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şenol Bey,

   HP Photosmart C4280 model yazıcı kullanıyorsanız sayfada bulanan driver dosyasını indirerek kurmanız yeterlidir. İndirmeye işletim sistemi ve driver özelliklerin hemen altında bulunan indir linki kulanarak yapınız ve driver tamamen indirerek bilgisayarınızda yazıcı takılı durumdayken kurunuz.

   Resimde de gözüktüğü üzere driver dosyası full içerikli olup HP orijinal driver dosyasıdır. Kurulum sonunda yazıcınızın tüm özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.