HP PSC 950 Yazıcı Driver İndir

HP PSC 950 Yazıcı Driver

HP PSC 950 model yazıcıyı sisteminize tanıtmanız için gerekli olan driver dosyaları içerinin tümünü indirerek yazıcıyı tanıtabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver düzenli bir şekilde indiriniz. İndirme klasörüne giderek kurulumu başlatınız.

Kurulum ekranında sizden yazıcınızı takmanızı isteyecektir. Yazıcınız takılı değilse kuruluma başlamadan takıp donanımı sistemin görmesini bekleyiniz. Kurulum ayarlarının hiçbir değişiklik yapmanızı sürekli olarak ilerleyip kurulumu sonladırınız.

Bilgisayırınızı başlatmanızı isteyenince kabul ederek başlatınız. Bilgisayarınız açılınca yazıcınızı kurulmuş olduğunu göreceksiniz. Yazıcıyı kullanmaya başlayınız.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Buna göre dikkat etmenizi rica ederiz.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

HP PSC 950 Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP

Boyut: 26.5 Mb.
Üretici: Hp
Dil: İngilizce

HP PSC 950 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.