Huawei Cep Telefon Android Smart Device Manager HiSuite USB Driver İndir

Huawei Cep Telefon Android Smart Device Manager HiSuite USB Driver

Huawei marka cep telefonu kullanıcısı iseniz USB cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak yönetmeniz için gerekli olan driver dosyaları ve program yazılımını içermektedir.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver yazılımı sıkıştırılmış halde bilgisayarınıza indireceksiniz. Sıkıştırılmış halde iken Winrar ile bilgisayarınıza driver dosyasını açınız.

Klasör içerisinde kurulum dosyasını göreceksiniz. Kuruluma başlamadan önce cep telefonunuz takınız ve kurulum için başlatınız.

Baş kurulumda programın kullanım şartlarını kabul ettikten sonra kurulum başlayarak bilgisayarınıza kurulum yapılacaktır. Kurulumu tamamen yapana kadar bekleyiniz.

Huawei Cep Telefon HiSuite USB Driver Kurulumu Başlangıç

Kurulum bittikten sonra “Başlat” ekranı gelecektir. Cep telefonunu takmadıysanız takınız ve “Başlat” butonuna basarak yazılımı çalıştırabilirsiniz. Driver ve yazılım için gerekenlerin hepsi bu kadar kolay, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Huawei Cep Telefon Android Smart Device Manager HiSuite USB Driver Başlatma

Huawei Mobile HiSuite

Yazılımı başlattıktan sonra eğer ekranda gözüktüğü gibi bağlı değil hatası alırsanız cep telefonunuzun bağlantısını kontrol ediniz veya başka bir USB girişine takarak üst tarafta yer alan mavi ekran “USB” alana tıklayarak nasıl bağlayacağınıza bakınız. Program ile cep telefonunuz için uygulamaları, kişileri, videoları, resimleri ve diğer cep telefonu yedekleme gibi işlemlerini yapmaya başlayabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 46.4 MB
Üretici: Huawei
Dil: Türkçe

Huawei Cep Telefon Android Smart Device Manager HiSuite USB Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.