Intel Android USB (Resimli Kurulum) Driver İndir

Intel Android USB (Resimli Kurulum) Driver

Windows işletim sistemi için Intel tabanlı işlemci modellerini USB cihazı ile Androdi cihaza bağlamak için kullanacağınız driver dosyasını içermektedir.

Driver Kurulumu (Resimli): Driverı kurmadan önce bağlamak isteiğiniz Android mobil cihazınızı USB girişine takınız, driver indiriniz. İndirdiğiniz zipli olan dosyayı Winzip ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde tek kurulum dosyasını göreceksiniz. Kurulum için bilgisayarınızda çalıştırınız.

Kurumu aşamasından ilk iki kurulum aşamasını onaylayarak kuruluma devam ediniz. Bu aşamadan sonra paket içerisinde yer alan seçimleri size verecektir.

Burada sadece “Intel Android device USB driver” seçimini görürsünüz, biz bu seçimi kuracağımız için seçenek işaretli olarak bırakarak kuruluma devam ediniz.

Intel Android USB Kurulumu 1

Intel Android USB Driver Kurulum Yeri

Seçiminizden sonra USB driverı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı görürsünüz. Burası için istediğiniz seçimi yaparak kurulum yerini belirleyiniz ve kuruluma devam ediniz. C:\Program Files\Intel Android Device USB driver olarak da hiçbir işlem yapmadan devam edebilirsiniz.

Bu aşamalaran sonra bilgisayarınızın donanımına USB driverı düzgün çalıştırmak için birkaç yükleme yapmak için sizden izin isteyecektir. Gelen aygıt yazılım yüklemelerinin tümünü onaylayınız.

Intel Android USB Driver Onayı

Aygıtların onayından sonra alt tarafta gözüktüğü gibi kurumu yaparak, kurulumu sizden sonlandırmanızı isteyecektir. Artık Intel işlemci bilgisayarlar için Android cihazınızı USB girişine bağlayarak bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 8.8 MB
Driver Dosya Adı: IntelAndroidDrvSetup1.10.0.rar
Üretici: Intel
Dil: İngilizce

Intel Android USB (Resimli Kurulum) Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Selim Öztürk 12 Eylül 2020

  Driver işeme yaradı. Teşekkürler driverindirmeli.com tüm çalışanları, hayırlı işler.

  1. Editör (Site Editörü)12 Eylül 2020

   Sayın Selim Bey,

   Sizler için üreterek, internete değer katmaya çalışıyoruz. Görüşünüzü paylaşarak, bilgilendirme yaptığınız için teşekkür ederiz. Ne zaman sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.