Lexmark Z605 Yazıcı Driver İndir

Lexmark Z605 Yazıcı Driver

Lexmark Z605 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz yayınlandığında aygıtı kullanan kullanıcılar veya editörler sorunuza cevap verebilmektedir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Lexmark Z605

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows Vista

Boyut: 21.8 Mb.
Üretici: Lexmark
Dil: Türkçe

Lexmark Z605 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Kubilay Mortepe

  Merhabalar, çok eski bir yazıcım var. Kurulum cd si kayıp PC’ye yüklemek istiyorum. Oğlumun ödevleri için ancak driver bulamıyorum. Lexmark Z1320 yardımcı olabilir misiniz?

 2. Hakan

  İyi çalışmalar. Lexmark Z605 yazıcımın yazıcı dosyalarını interneti çalışmayan laptopuma yüklemek istiyorum fakat internet üzerinden yükleme mümkün olmuyor. Kurulum CD de yok. Bu durumdan dolayı yazıcıyı kullanamıyorum. Bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hakan Bey,

   Teşekkür eder, size de iyi çalışmalar dileriz. İnternet üzerinden mümkün olmuyor demişiniz muhtemelen laptopta internet yok o yüzden bu şekilde yazdınız. Bu durumda sizin yapacağınız işlem CD yazıcı veya DVD yazıcı ile driver dosyasını CD’ye yazarak, USB cihazı kullanarak ya da diğer harici disklerden birisini kullanarak laptop’a yükleyiniz.

   Kurulum CD’sine gelecek olursak siteden indirmiş olduğunuz driver dosyası Lexmark kendi orijinal dosyasıdır. Yani CD içeriğinden daha güncel driverı indirirsiniz bu durumda sorun olmayacaktır. Siz CD veya USB ile driver dosyasını laptop bilgisayara taşıyarak driver dosyasını kurabilirsiniz.